Wpis z mikrobloga

Śmiejecie się z axelia, krytykujecie, hejtujecie, tymczasem chłop wziął się sam za samochód i udowadnia, że nie tylko jeździć umie, ale wymienić to i owo w aucie, co nawet wielu piwniczaków, którzy go śledzą nigdy by nie umieli zrobić. Lubię takie chłopy - może i bym poruchał go w dupala...ale niech zetnie te kudły najpierw.
#axeliocontent
  • 3
  • Odpowiedz
@teslagrad: Haha, tak sam robi, że jak mu pisałem, jak się daną rzecz naprawia, to tylko pisał mi żebym nie pisał jakiś demotywujących bzdetów. Tak sam robi, że auto do lakiernika dał. Jedynie co wymienił, to najprostrze rzeczy. Czyli atrapę półki itp. Nawet chciał założyć używany filtr powietrza. Tak samo kupił pokrywę filtru inną bo jego miała lekki nalot rdzy, jak by był taki mądry to by sobie swoją pomalował. Ten
Lardor - @teslagrad: Haha, tak sam robi, że jak mu pisałem, jak się daną rzecz napraw...

źródło: comment_1586084347NkysBSlfjzQ1uDDiGp9CLI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jak mu pisałem, jak się daną rzecz naprawia


@Lardor: jak nisko trzeba upaść żeby dawać axeliowi jakieś porady poza "usuń konto", "zabij się" itd? #!$%@?, niektórzy to by się i z Hitlerem zakumplowali gdyby tylko mieli wspólne hobbyxD
  • Odpowiedz