Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Mollina: to chyba ty żyjesz w wykopkowej bańce - wstawaj zesrałeś się xD z twojego komentarza brzmi dramatyzm jakby strzelali za oknem, a na razie nic się nie dzieje - owszem może i będzie kryzys, nie wiem nie jestem wróżką, ale nie kojarzę żeby w ostatnim miesiącu bezrobocie wystrzeliło w kosmos, a co do pracy z narażeniem życia to może dotyczy to rodziców 2% maturzystów - tych pracujących w medycynie
  • Odpowiedz
  • 20
@powaznyczlowiek ja akurat maturę mam za sobą, kończę studia. Naprawdę musicie nie mieć za grosz empatii, żeby nie ogarniać jak funkcjonuje młody człowiek i jakie to sieje spustoszenie w psychice.

Dramatyzm? Czy naprawdę poza wykopem nie masz żadnych dorosłych znajomych i nie widzisz co się dzieje? Zwolnienia sypią się lawinowo wszędzie, a ty piszesz, że bezrobocie nie wzrasta?

()
  • Odpowiedz
@Mollina: @markkk92:Moja młoda teraz jest w LO i ma więcej nauki, niż jak chodziła do szkoly xD Nauczyciel z każdego przedmiotu

Witam. Przesylam wam te 8 zadan do zrobienia. Rozwiazania prosze wysylac na maila nauczyciel@szkola.pl. W razie pytan służę pomocą drogą mailową. Pozdrawiam.


I w szkole np na matematyke musiala poswiecic te 45min dziennie +1h na odrobienie pracy domowej, a teraz i tak musi ogladac jakichs matemaksów przez
  • Odpowiedz
@Shigella_: @Mollina: @KLaudiabob: Ja jestem właśnie w klasie maturalnej i warunki do nauki są beznadziejne, musze tracic czas na 20 zdaniowe rozprawki z wf, bo tak sobie zażyczył wuefista gdyż nie mamy żadnych ocen a z czegoś musi klasyfikować. Jeszcze kilka miesiecy temu mialem plany po maturze pracować i studiować zaocznie w miescie wojewodzkim a teraz nie wiem nawet kiedy i czy wogole napisze mature i
  • Odpowiedz
@Mollina: Jakie niby spustoszenie w psychice?

Obecnie jedyne utrudnienie to brak kontaktu z nauczycielem, który wytłumaczy problematyczne zagadnienia.

Obecne warunki są bardzo dobre dla tegorocznych maturzystów - siedzenie w domu, jakieś śmieszne e-lekcje, gdzie i tak połowa nauczycieli nie ogarnia takiego sposobu prowadzenia
  • Odpowiedz
jeszcze mały zarzut - dużo zadań domowych, ale to zapewne zależy od szkoły.

Maturzystom już powinni to odpuscic i pozwolić się im przygotowywać do matur
  • Odpowiedz