Wpis z mikrobloga

@Kresse na pewno spróbuję czegoś innego niż malowanie. Dzis po tym co odjeb**** aż się położyłem spać żeby odespać ten dramat.

@plusbear jest... Zobacz jak bob Ross malował albo nawet 12 letnie dzieci technika wet on wet...

@aceXgod gdzie to jest ładne?

@Tajgeree17 dzięki za ironię ( ͡º ͜ʖ͡º)

@motokate chyba tylko odbicie jest akceptowalne

@agus123123 z głowy. Na podstawie jakiegoś tam YouTube'a którego oglądałem wcześniej ale
@SanczezG: Na początek polecam sięgać po jakieś obrazki referencyjne. Zanim zaczniesz tworzyć własne widoki, to musisz poznać jak to wszystko działa (nie tylko warsztat malarski, ale też natura, są w niej pewne stałe - według mnie jest to nawet ważniejsze od wprawnego posługiwania się pędzlem). A jak nie chcesz opierać się na jednym zdjęciu, to rób kolaże, ale tak by zgadzały się z prawami natury.
@SanczezG: Ogólnie powiem ci tak Roślinność i odbicia w wodzie zostaw jest ok, popracuj trochę nad szczegółami gór, zaplanuj na początku malowania z której strony ma padać światło (jak wysoko jest słońce itp) no i #!$%@? te #!$%@? u dołu obrazu te z czerwonymi żołędziami osadzonymi we włosach łonowych zostaw tam tylko wodę.
@SanczezG: E tam, tragedii nie ma. Woda spoko, niebo spoko, jedynie gory i roslinnosc slabe. Generalnie to co przedstawia Bob Ross wydaje sie byc mega proste, ale dla poczatkujacego wcale tak nie jest i mozna przez to sie sfrustrowac. Imho lepiej jest zaczac od prostszych tematow typu martwa natura (jablko, gruszka itp.) i ograrnac mieszanie farb i swiatlo. Poza tym umiejetnosc akceptowania bledow i porazek to skill rownie wazny, jak samo