Wpis z mikrobloga

Hej, gdzie najlepiej wymienić PLN na euro?powiedzmy, że kwota 200tys złotych.

Bo mam przeczucie, że w przyszłym tygodniu przebije granicę 4,60zł, a później może nawet pod 5zł podejdzie.

Czy jakaś inna waluta będzie lepsza?

#revolut #cinkciarz #waluty
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alizen w kantorze z którego korzystam 5gr różnicy pomiędzy kursem kupna i sprzedaży, to jakieś 1% a nie 5, dodatkowo plus posiadania gotówki co w aktualnych czasach jest wskazane
  • Odpowiedz
@Yudep: trochę tutaj jak h----d jest ale na chwilę obecną wszystko wskazuje, że to złotówka będzie słabła. Jak już nawet GUS inflacji nie chce podawać, rząd dba o swoją pozycję w państwie, a nie zdrowie obywateli to najlepiej nie świadczy. UE ma większe pole do popisu odnośnie waluty niż Polska.
  • Odpowiedz
@MichaelT128: to i tak nie dziś chciałem wymieniać tylko w przyszłym tygodniu, bo pierw tą kasę trzeba wypłacić z banku albo przelać. @debenek: Twój kantor to znaczy jaki? Może będzie w tym samym mieście ;P
  • Odpowiedz
@adrwas: Znajdź wiekszy kantor/sieć kantorów stacjonarnych, u mnie kantory kupują EUR 4.55 a sprzedają po 4.60. Nie będziesz się przynajmniej bujał z późniejszą wypłatą, gdzie już są jakieś problemy z wypłatą z banków innych walut niż PLN.
  • Odpowiedz
@debenek Santander sprzedaje po 4.59

@adrwas załóż konto w Santander. Przy takiej kwocie możesz negocjować kurs w ich kantorze. Często obracam sporą gotówka w Euro. Nic lepszego nie znajdziesz ani Alior, cinkciarz itp...
  • Odpowiedz