Wpis z mikrobloga

  • 3
@ql00 bo wszyscy się pakują do lasu, wycierają smarki, kaszlą, bo las, wolna amerykanka. Zobacz jak na tagu ludzie srają się o ten las, wszyscy myślą że w lesie jest git
  • Odpowiedz
@ql00 być może nie mieszkasz przy lesie, w zeszłym tygodniu jak był ciepły dzień w weekend to u mnie pod lasem stało tyle aut że wcześniej tylu nie widziałem przez 10 lat, grupy spacerowicxow i rowerzystów jak nigdy nic sobie spędzaja razem czas a przypominam że walczymy z epidemia i kosztuje nas to miliardy
  • Odpowiedz
@czuczer: @RikBig: @POTEZNA_HAUBICA: Wicie dlaczego? Bo zabroniono im już być gdziekolwiek indziej. Teraz będą się tłoczyć w nocnych kolejkach do Lidla i Biedry. A jak im się zabierze i to to na chodnikach. Bo nikt zdrowy psychicznie nie wytrzyma zamknięty w domu w izolacji. Nie bez powodów karzemy przestępców więzieniem a izolacją tych najgorszych, to tortura. I nawet oni mają grupowe wyjścia na spacerniaki i nadzieję
  • Odpowiedz
@ql00: Ludzie wycinali drzewa bez pozwoleń, w mojej okolicy wycieli spory kawałek. Drzewo przy drzewie, a wiem że nie mieli pozwolenia bo wycieli kawałek lasu sąsiada ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
W Warszawie dochodziło do zabawnych obrazków gdzie w mieście było pusto a w puszczy Kampinoskiej tłumy. Pewnie stąd ten zakaz
  • Odpowiedz