Wpis z mikrobloga

@pijekubusplay ja kupiłem jak przeczytałem że w styczniu inflacja złotego wyniosła 3%, a euro 1%. Logiczne że euro będzie rosło.

Nie będzie latem pijanych Norwegów zostawiających kupę pieniędzy, nie będzie w Gdańsku Jarmarku Dominikańskiego, nie będzie tłumów nad morzem, będzie euro za piątaka ;)
  • Odpowiedz
@dafto to i jebnie wtedy złotówka. Która waluta będzie mimo to stabilniejsza?

Interesuje mnie aktualnie chiński Juan. Chińczycy ruszyli już ze wszystkim, powinna się waluta wzmacniać.
  • Odpowiedz
Ekonomisci (tak wiem żaden autorytet) przewidują na grudzien 2020 - 4,60. Strefa EURO nie jest za silna, więc 5zł za euro to byłaby chyba nowość w historii o ile dobrze kojarze. Mogą być jeszcze skoki kilkutygodniowe w górę ale czy kiedykwiek dojdzie do 5zł? Wątpliwe dla mnie. I dobrze zrobiłeś, mysli sie o czarnej godzinie w czasach prosperity i dobrobytu, a nie jak jest czarna godzina. Jeszcze brakuje żeby sobie OP złoto
  • Odpowiedz
Chyba chcesz przetopić swoje oszczędności xD


@RexxarHell: Co on przetopi jak ma ledwo 10k euro. Kupi po 4,60 a sprzeda za poł roku po 4,90 to gówno zarobi, a jak sprzeda po 4,30 to gówno straci. Jakby miał ze 100-200k euro czy milion to wtedy kilka groszy na kursie jest istotne, ale nie w przypadku OPa.
  • Odpowiedz