Wpis z mikrobloga

A czym ma się zajmować? Przecież ta alfa kosztuje 140k czyli tyle co passat w średniej wersji. A op po prostu chce poudawać kogoś kim nie jest więc kupił auto bardziej szpanerskie.


@Dzieban: widzę że dupa boli.
  • Odpowiedz
@cameltoe: Ja sie nie ogladam. Sporo tego jezdzi. Wiekszosc diesle z jakimis biednymi felgami. Jeszcze VW CC byl ok. Arteon to nic specjalnego, taka tansza A5 od ktorej jednak wyglada gorzej. Nie mowiac o wnetrzu. Alfa to kompletny zestaw, nie tylko wyglada, ale i jezdzi genialnie a nie jak zwykly Passat. Problem to na pewno utrata wartosci i spalanie gdyby sie takim autem dojezdzalo codziennie. Za 1.5 roku pewnie wpadna jakies
  • Odpowiedz
@Grubyp_qKociamber: No fakt ale dałeś tu AMG w cenie 5 takich alf z obrazka. Tutaj np e klasa 300k dwie alfy


@Alfiarz: to jest klasa C a nie E. C ma kiepskie wnętrze. E wygląda dużo lepiej a S ma imho najlepsze wnętrze z obecnie produkowanych aut.
Julka bardzo fajne auto. Piękne z zewnątrz tylko ma problem podobny jak Jaguar - jeśli chodzi o multimedia jest o co najmiej kilka
  • Odpowiedz
chinczyki za to mają lepszą wersje


@Alfiarz: mi chodzi o to, że po prawej masz czarny trójkąt. słabo to wygląda ale przede wszystkim to multimedia są kiepskie przynajmniej w wersji z przed liftingu. Podobnie jak w Jaguar - fajnie autka jeśli chodzi o stylistykę, na pewno się wyróżniają ale mutlimedia/bezpieczeństwo daleko w tyle.

mercedesowskiego tableta na środku deski.


@Alfiarz: jeśli porównamy z c klasą to się zgadzam. Deska wygląda tak
  • Odpowiedz
@cameltoe: ja uważam ze alfa najładniejsza. Audi to w ogóle nie ma uroku, to taki VW na sterydach. Bmw jest spoko aczkolwiek seria G moim zdaniem wyglada średnio. To już e90 coupe w mpakiecie wyglądało fajniej niż seria F czy G. Giulia moim zdaniem ładniejsza niż audi i bmw.
  • Odpowiedz