Wpis z mikrobloga

@cameltoe ideału? XD samochody Volkswagena są jak piwa Kompani Piwowarskiej. Wszystkie smakują tak samo, mianowicie nie mają smaku, bo wtedy będzie najmniej ludzi którym nie posmakuje, nikt nie ma nic przeciwko wodzie gazowanej. To samo zrobił Volkswagen. Samochody zupełnie nijakie, które zaakceptuje największa część rynku. Jak lubisz tyskie to mi nic do tego, ale ja wolę kupić Krafta, po którym ja się będę zachwycał, a po którymczęść ludzi pewnie by się
  • Odpowiedz
@cameltoe: Szczególnie 5 GT która wygląda jak karykatura auta, nie wspominając o najnowszej 7 z przerośniętym grillem. Nawet nie chce mi się dalej ciągnąć tej dyskusji xD
  • Odpowiedz
@cameltoe: A co ty mi tu piszesz jakieś kocopoły, co mnie obchodzi ile modeli ma która marka. Po prostu niemieckie wozy wg mnie nie umywają się stylistycznie do włoskich samochodów, są robione na jedno kopyto i na pewno daleko im do ideału eot
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cameltoe: chyba Cię #!$%@?ło totalnie albo masz wadę wzroku, że nic nie widzisz, ta alfa to jeden z najładniejszych samochodów()
  • Odpowiedz
@cameltoe: kwestia gustu, mi się nie podoba niskie zawieszenie w stylu listwa przypodłogowa na przedzie auta czy te dwie nieszczęsne nerki, plus tak jak mówiłam coś mi nie gra w proporcjach, takie np. limuzyny audi to niebo a ziemia w porówianiu, czy superb w jakiejś fajnej wersji. ale ja ogólnie wolę limuzyny niż auta sportowe, więc pewnie jestem uprzedzona
  • Odpowiedz