Wpis z mikrobloga

@dziara1429 nie wi m co jesz ale chyba jak jest pandemia to można trochę zmienic swoje nawyki żywieniowe i nie #!$%@? schabowego 3 razy dziennie. W żabce czy osiedlowym sklepiku można spokojnie kupić wszystko co potrzeba żeby przezyc. A jak już musisz zjeść tego schabowego to jest dużo innych sklepów poza lidlem gdzie nie ma kolejek
@Gorylica_Ada: @TenAnonToKlopoty: w biedronkach też są #!$%@? kolejki, to jest Warszawa a nie jakaś wiocha zabita dechami xD

Dzisiaj biegając minąłem z 3 biedronki, w każdej kolejki na 30-40 osób, do osiedlowych też są kolejki. 2 kasy, a przed sklepem z 20 osób, to jeszcze wolniej pójdzie niż w lidlu taka kolejka xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorylica_Ada: dobra to wytłumaczę Ci. Podstawowy błąd w Twoim rozumowaniu to założenie, że do sklepu chodzę codziennie. Otóż nie, nie chodzę. Robię zakupy raz na 5-6 dni dla mnie i mojej dziewczyny, więcej nie jestem wstanie zanieść do domu. Nawet pieczywo mroze. Naprawdę uważasz, że w żabce czy osiedlowym sklepie kupię wszystko co jest potrzebne do normalnego życia przez kilka dni? Ja nie chcę po miesiącu siedzenia w domu ulac się
@TenAnonToKlopoty: no ja też, mam 300m do tego lidla :P Dzisiaj mijałem biedre na sokołowskiej, koło obozowej (chyba deotymy), Jana Olbrachta i w każdej sroge kolejki :D

Do każdej putki tak samo 5-10 osób, jak się chce jakieś lepsze pieczywo.
@aukolb: idz do biedry na kinie femina albo grzybowska 32, tam sa kasy samoobslugowe ktore pozwalaja na wpuszczenie 2x wiecej ludzi bo w malym sklepiku masz nagle 8 kas.
ofc wiecej jest z samoobslugowymi ale te znam z pamieci
@TenAnonToKlopoty: Ja zrobiłem mega zakupy jeszcze przed kwarantanna, bo wiedziałem co się szykuje :D wczoraj byłem pierwszy raz po kolejny zapas mięsa i pieczywa i znowu mam spokój na 2-3 tygodnie :d

Ale zapamiętam na następny raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@baetky: nie widziałem niestety. Ale osobiście tej biedronki na Lesznie nienawidzę - ciasna, brudna i nic tam nie ma. Z biedronkami w okolicy jest taki problem, że są małe i mają mało kas.
@dziara1429: weźcie mi #!$%@? wytłumaczcie, bo ja naprawdę nie rozumiem. Po #!$%@? Wy stoicie do tych sklepów? Xd
Mamy 2020, ja od ponad 3 tygodni jestem na kwarantannie. Duże zakupy robię online i wszystko mam, zarcia az za duzo. Jak mi sie skonczy alko to z raz na tydzień/pół idę do kerfa/żabki, w których jest max 4 osoby, a zazwyczaj jest pusto.
Jesteście debilami i tyle, bo to się inaczej nie
Jezu jak sie cieszę, że nie obchodzę świąt i nie muszę stać o 6 w kolejce, żeby kupić NIEZBĘDNE produkty do przygotowań
Tydzień przed świętami
W czasach pandemii
XDDDDDDDDDDDD
@ziomale: u mnie w lidlu o 12 już nie było żadnych normalnych owoców, brakowało drożdży i paru innych potrzebnych mi składników. Wiem, że to nie jest kwestia tego że czegoś brakuje, ale pracownicy nie nadążają z wykładaniem towaru. Jeżdże na zakupy max raz w tygodniu więc chciałbym dostać wszystko za jednym razem.