Wpis z mikrobloga

Takie mam przemyślenia odnośnie #kanalsportowy.
1. Czterech panów chce robić telewizję w internecie a to zupełnie inne światy.
2. Tylko Stano i Pol rozumieją internety i wchodzą w interakcję z widzami.
3. Borek to taki kozak w telewizji wśród swoich, gdzie nie ma niewygodnych pytań, nie trzeba się konfrontować a jego zdanie jest ostateczne.
4. Borek w internecie wymiękł i uciął pytanie o zdjęcie kopyta. Widać jaki ma dystans do siebie.
5. Smoku na yt zachowuje się jakby prowadził Liga+ w Canal+. Nie ma takiego luzu i zmniejszania dystansu między nimi a widzami. Wszystko to takie sztywne jak w tv.
6. Stano się dobrze bawi, kuma internery i chętnie konfrontuje się z widzami.
7. Pol to chyba jednak woli samotne towarzystwo i swoje patostreamy w kanciapie na szcztoki z widokiem na narodowy. Borek i Smoku w ogóle tego nie czują, mimo że monodram Borka tydzień temu wyszedł super.
8. Borek na impreze to wybrałby się z Najmanem a nie z kolegami z pracy.

Tldr: Stano lubi kontrowersje i konfrontacje, Smoku chciałby profesjonalną tv, Pol patostreamy a Borek dlugo opowiadać bez wymiany zdań.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wfd: Smokowski był spoko jak jeszcze była misjafutbol na kanale przeglądu. Ale od kiedy jest jedną z twarzy kanału to przeniósł swój wizerunek z tv do neta i rozczarował.
  • Odpowiedz
@wfd: Czy Pol rozumie ? Może i rozumie ale oprócz czytania chatu to nie ma nic ciekawego do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aoss: @foczarz: Dla mnie Smoku mocno rozczarowuje. Oczywiście jest profesjonalny, erudyta i przygotowany ale on widać, że pochodzi z tv, gdzie jest wszystko na tip top, wyreżyserowane i ciągle gadają mu do ucha. Ale to nadal są internety. To nawet Onet rano robi to bardziej na luzie.

@TMCB: Pol właśnie wydaje się jakiś zagubiony i zagadany przez wspólników.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wfd: @foczarz spotkałem się z komentarzem, że w przypadku Smoka może chodzić o to, że dochodzi jeszcze do równowagi po przebytej depresji, przez co zachowuje lekki dystans i nie śmieszkuje tak jak np. Stano. Co Wy na to?
  • Odpowiedz
@PdG_PL: nic mi nie wiem o jego depresji. Nie szukam za bardzo przyczyn ani prawdy, po prostu podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami. Niemniej jednak mocno im kibicuje.
  • Odpowiedz
@wfd: Bo już się do tego przyzwyczaili. W starej misjifutbol Pol byl prowadzącym zadawał pytania i czytał chat. Show robili głównie Borek i Smokowski jako goście. Ale od kiedy są prowadzącymi to mocno obniżyli loty i brakuje tego luzu, szczególnie u Smokowskiego.
  • Odpowiedz
@foczarz: Właśnie coś w tym jest. Wcześniej na misję futbol to czekałem w każdy poniedziałek rano. Było zawsze pozytywnie, energicznie. A teraz to jakieś smutasy. Pomijam fakt, że nie ma o czym gadać, bo ile można o koronawirusie i zarobkach piłkarzy.
  • Odpowiedz
@PdG_PL: tu już nawet nie chodzi o zachowanie smokowskiego. Problemem jest to, że przenosi format z telewizji do internetu. Jakieś ustawione rozmowy, wszystko ma być ładnie i kulturalnie itd. To się nie sprawdzi- teraz jego publiki nie stanowią sztywni Janusze.
  • Odpowiedz
@wfd:
Ale jednak najlepiej Hejt Park ogląda się jak Borek prowadzi. Wydaje mi się że gdyby padło takie pytanie jak wczoraj a Mati byłby sam w studio, wyszedłby z tego z twarzą. Wczoraj Najman podkręcił tym śmiechem i dlatego tak wyszło haha
  • Odpowiedz
@PdG_PL: Mi się bardziej wydaję, że podszedł do tego zbyt poważnie i za bardzo się przejmuje. To już było widać w grudniu na pierwszym live kanału, gdzie juz byl poważny i skupiony. A 2tyg. wcześniej jeszcze normalny wyluzowany w ostatnim odcinku MF na kanale przegladu.
  • Odpowiedz
  • 3
@wfd Smokowski jeszcze jak odbiera telefon to ma taką manierę jakby ten dzwoniący to był dla niego zupełnie zbędny dodatek 'dzień dobry, no jakieś pytanie bo nie mamy czasu' stano i borek dużo lepiej to prowadzą, smokowski traktuje tych ludzi jak tych co siedzą w studiu l+extra jakby byli zbędni, a dzisiaj to wogole wyglądało jakby głównym dzwoniącym słuchaczem był on i chciał się dowiedzieć co tam u kuby słychać
  • Odpowiedz
@Aoss: zgadzam się, ale o ile każdy z tych panów to top dziennikarzy sportowych to jednak razem we wspólnym projekcie rozczarowują. Na pewno byłą jakaś misja futbol w którym byli we czterech i inaczej to wyglądało.
  • Odpowiedz