Wpis z mikrobloga

Wykopkom dupska pękną jak za parę miesięcy (chociaż już teraz zaczynają wychodzić artykuły naukowe tego dowodzące - np. https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.03.24.20042291v1 ) stanie się już jasne, że ten wirus to jednak nie koniec świata i za niedługo będą musieli wrócić do swojej nudnej, codziennej rzeczywistości, gdzie siedzą po piwnicach u mamusi nie dlatego, że tak bohatersko chcą chronić kraj przed epidemią, a dlatego że są zj.bami, przegrywami, bez osiągnięć, ambicji i zainteresowań.

A jedyne co pozostanie po tym śmieszkowirusie to wspomnienia o tym jak 50% populacji z wykopkami i innymi foliarzami na czele kompletnie odj.bało z histerii i odstawili prawdziwie bezprecedensowy cyrk w obliczu dość nieszkodliwego wirusa.

#koronawirus #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazlewactwa #przegryw
  • 21
@pepe1234: XD

Wszystkie gospodarki stanęły w miejscu, kryzys humanitarny na niespotykaną skalę, służba zdrowia przeciążona do tego stopnia, że ludzie zdychają na korytarzach i w domach, wielu zdycha nawet nie na koronawirusa a tylko dlatego że karetka nie przyjechała bo dowoziła innych do szpitali, dziennie umiera po tysiąc osób od jakiegoś szajstwa które #!$%@? wie skąd się wzięło.

Ale #!$%@? z tym xD Wykopek powie ci że to nieszkodliwy wirus, pewnie
@Czarna_szprycha: Opowiedz Francji, Hiszpani, USA te farmazony. A nie czekaj... Powinieneś sprzedać im to info, bo #!$%@?ą gospodarkę.

Czy posiadasz twarde dane ile osób jest słabych i w wieku produkcyjnym? Dlaczego wypierasz fakt kryzysu i przekrzykujesz wszystkie FAKTY? Może warto lęk oswoić a nie wmawiać sobie... Stoisz w kryzysie jak miliardy ludzi na świecie przez FAKTY. Twoje gdybanie to wytwór wyobraźni, ponieważ nie konfrontujemy ich z rzeczywistością.
@Czarna_szprycha: ja od koronawirus dostałem nerwicy i depresji, jak sądzisz czy epidemia kiedyś wygaśnie? Czy kiedykolwiek jeszcze będzie można wyjść gdziekolwiek? Serio mam takie pytanie, codziennie się denerwuje
@pepe1234: mam déjà vu, bo już to kiedyś czytałem, mam déjà vu, bo już to kiedyś czytałem, mam déjà vu, bo już to kiedyś czytałem, mam déjà vu, bo już to kiedyś czytałem, mam déjà vu, bo już to kiedyś czytałem ...