Wpis z mikrobloga

Czy można zrobić kurs i prawo jazdy kat. A? Kombinezon i kask powinny wystarczyć, by było to bezpieczne.


@SmieszneKonto: Kurs prawdopodobnie zrobisz, bo niektóre OSK pracują, ale WORDy zawiesiły egzaminy. Jako, że to organ państwowy nie spodziewał bym się, że wznowią działalność zanim wirus wygaśnie. Aczkolwiek egzaminy praktyczne na A spokojnie mogliby przeprowadzać, gdyż je można przeprowadzić nie zbliżając się do egzaminowanego, ale to wymaga odrobiny dobrej woli, o którą ciężko
@Drooz666: Nie zrobi bo nie zrobisz ani badan lekarskich ani nie wyrobisz pkk. Sam jestem na etapie rozpoczecia entej kategorii prawa jazdy.
99% szkół jazdy nie pracuje wcale. Z mojej wiedzy tylko jedna w mojej okolicy nie zawiesila jazd na kat.A, taka typowa masówka, kurs za 999 ale nie wiem czy ktos jezdzi skoro dokumentow nie da sie wyrobic.
Nie zrobi bo nie zrobisz ani badan lekarskich ani nie wyrobisz pkk. Sam jestem na etapie rozpoczecia entej kategorii prawa jazdy.

99% szkół jazdy nie pracuje wcale. Z mojej wiedzy tylko jedna w mojej okolicy nie zawiesila jazd na kat.A, taka typowa masówka, kurs za 999 ale nie wiem czy ktos jezdzi skoro dokumentow nie da sie wyrobic.

Kursy zasuwają pełnym gazem. Przynajmniej w mojej okolicy (wawa)


@PancakeV O PKK nie pomyślałem,
@Drooz666: No wlasnie ale kto zaczal jazdy jak od polowy marca jest epidemia a jazdy na A zaczynaja sie NAJWCZESNIEJ od polowy marca raczej z naciskiem na kwiecień. Ktos musialby miec wyrobione pkk jeszcze za zimy i bedac nieprawdopodobnie napalonym zamrozic kase oplacajac kurs jeszcze w zime bo chyba nikt mądry w tym całym zgiełku nie będzie ładował kasy w jazdy które mu nic nie dadzą oprocz odbebnienia bo nikt nie