Wpis z mikrobloga

@SmieszneKonto: WORDy już parę dobrych tygodni temu zawiesiły wszystkie egzaminy państwowe, a jeżeli chodzi kurs to nie wiem jak jest, ja robię teraz prawko kat B w szkole jazdy, gdzie jest w miejskim domu kultury, także lipa trochę
  • Odpowiedz
Czy można zrobić kurs i prawo jazdy kat. A? Kombinezon i kask powinny wystarczyć, by było to bezpieczne.


@SmieszneKonto: Kurs prawdopodobnie zrobisz, bo niektóre OSK pracują, ale WORDy zawiesiły egzaminy. Jako, że to organ państwowy nie spodziewał bym się, że wznowią działalność zanim wirus wygaśnie. Aczkolwiek egzaminy praktyczne na A spokojnie mogliby przeprowadzać, gdyż je można przeprowadzić nie zbliżając się do egzaminowanego, ale to wymaga odrobiny dobrej woli, o którą
  • Odpowiedz
@Drooz666: Nie zrobi bo nie zrobisz ani badan lekarskich ani nie wyrobisz pkk. Sam jestem na etapie rozpoczecia entej kategorii prawa jazdy.
99% szkół jazdy nie pracuje wcale. Z mojej wiedzy tylko jedna w mojej okolicy nie zawiesila jazd na kat.A, taka typowa masówka, kurs za 999 ale nie wiem czy ktos jezdzi skoro dokumentow nie da sie wyrobic.
  • Odpowiedz
Nie zrobi bo nie zrobisz ani badan lekarskich ani nie wyrobisz pkk. Sam jestem na etapie rozpoczecia entej kategorii prawa jazdy.

99% szkół jazdy nie pracuje wcale. Z mojej wiedzy tylko jedna w mojej okolicy nie zawiesila jazd na kat.A, taka typowa masówka, kurs za 999 ale nie wiem czy ktos jezdzi skoro dokumentow nie da sie wyrobic.

Kursy zasuwają pełnym gazem. Przynajmniej w mojej okolicy (wawa)


@PancakeV O PKK nie
  • Odpowiedz
@Drooz666: No wlasnie ale kto zaczal jazdy jak od polowy marca jest epidemia a jazdy na A zaczynaja sie NAJWCZESNIEJ od polowy marca raczej z naciskiem na kwiecień. Ktos musialby miec wyrobione pkk jeszcze za zimy i bedac nieprawdopodobnie napalonym zamrozic kase oplacajac kurs jeszcze w zime bo chyba nikt mądry w tym całym zgiełku nie będzie ładował kasy w jazdy które mu nic nie dadzą oprocz odbebnienia bo nikt
  • Odpowiedz