Wpis z mikrobloga

Nie wiem co jest gorsze. To że zrobili nam pranie mózgu, nie można wyjść na spacer do parku, gospodarka już leci na ryj, wróciły kolejki jak za komuny, policja daje mandaty za wychodzenie z domu, czy to, że stało się to za przyzwoleniem większości społeczeństwa. Bo przecież tak trzeba, bo w innych krajach to samo.
Jesteśmy traktowani jak niewolnicy i jeszcze bijemy brawo. Jeszcze miesiąc temu bym w to nie uwierzył. Minie kolejny miesiąc takiego funkcjonowania kraju i pół Polski będzie #!$%@?ć szczaw z mirabelkami.
#koronawirus #polska #koronadebile #tojestdramat
  • 62
@HotJamniQ: przyjeżdżasz jednym samochodem z osobą z którą mieszkasz, chcesz zrobić zakupy, każdy płaci za siebie i musicie stawać dwa metry od siebie, bo inaczej mandacik. Pana policjanta nie obchodzi, że mieszkacie razem i jechaliscie razem. To jest właśnie #!$%@?. Co z tego że jako jedyni macie maseczki, że staracie się izolować od reszty. Stoicie blisko siebie więc to wy jesteście tymi złymi. To są absurdy i co zabawne rzeczywiste sytuacje,
WYPRALI WAM MÓZGI!!! Kto normalny przestrzega zasad bezpieczenstwa w przypadku pandemii?!?!? Swiat stanal na glowie


@HotJamniQ: nie mogę dać pobiegać psu w pustym par(cz)ku i muszę albo rozglądać się, czy nie chodzi jakiś patrol, albo sprzątać wyblagana sraczkę z chodnika. Nie mogę w tym czasie stać obok dziewczyny/żony/rodzeństwa bliżej, niż 2m, chociaż w domu dzielą nas centymetry.

To jest pytanie mózgów. Rozsądne spójne i jasne przepisy mogłyby pomóc. To, co mamy,