Wpis z mikrobloga

Nie wiem co jest gorsze. To że zrobili nam pranie mózgu, nie można wyjść na spacer do parku, gospodarka już leci na ryj, wróciły kolejki jak za komuny, policja daje mandaty za wychodzenie z domu, czy to, że stało się to za przyzwoleniem większości społeczeństwa. Bo przecież tak trzeba, bo w innych krajach to samo.
Jesteśmy traktowani jak niewolnicy i jeszcze bijemy brawo. Jeszcze miesiąc temu bym w to nie uwierzył. Minie kolejny miesiąc takiego funkcjonowania kraju i pół Polski będzie #!$%@?ć szczaw z mirabelkami.
#koronawirus #polska #koronadebile #tojestdramat
  • 62
@Wink: Po to są przepisy, żeby policjant je egzekwował. Twoim zdaniem policja do każdego kto jak Ty nie stosuje sie do zaleceń ma podchodzić i przeprowadzać wywiad? A czy panstwo mieszkaja razem, czy przyjechali razem, czy całowali się ostatnio, albo podawali sobie dłonie itd.? Aa jak tak to prosze bardzo, nie musza panstwo przestrzegac zasad.

Rozumiem, że dla Ciebie może być to niewygodne, ale nie ma w tym nic nielogicznego
@HotJamniQ: przyjeżdżasz jednym samochodem z osobą z którą mieszkasz, chcesz zrobić zakupy, każdy płaci za siebie i musicie stawać dwa metry od siebie, bo inaczej mandacik. Pana policjanta nie obchodzi, że mieszkacie razem i jechaliscie razem. To jest właśnie #!$%@?. Co z tego że jako jedyni macie maseczki, że staracie się izolować od reszty. Stoicie blisko siebie więc to wy jesteście tymi złymi. To są absurdy i co zabawne rzeczywiste sytuacje,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@imajoke: bo już mnie nudzi kolejny wpis, że ludzie płaczą. Policja mandaty, serio? Jeżdżę do pracy 50 km, czasem po różowego jak się widzimy (ograniczamy) widzę MASE policji, ale mandatu nie dostałem.

Ludzie płaczą, że ograniczenia, ale mamy ŚWIATOWA PANDEMIĘ. wolicie stan wyjątkowy żeby wszystko było kontrolowane?

Biznesy upadają, no logiczne - sam straciłem robotę w firmie z takim kapitałem, że szok, ale jakoś żyje.
@carnaval: no jasne. Skoro ty nie dostałeś mandatu to znaczy że policja wcale ich nie wlepia ludziom którzy wyszli z domu. Poza tym już mamy stan wyjątkowy tylko nie na papierze, bo tak wygodniej dla władzy.
@Herubin: jakie parę lat siedzenia pod butem foliarzu XD
@imajoke: gdzie on cie wyzywa xd patrząc na to, że dalej tego nie ogarniasz można wywnioskować, że nie masz jeszcze 20 lat nawet i dalej masz mentalność pępka świata. To, że ty możesz jakoś "logicznie" sobie ponaginać te wszystkie nakazy czy zakazy z zachowaniem bezpieczeństwa to nie znaczy, że dziesiątki milionów ludzi w tym kraju też jest w stanie to zrobić.
@HotJamniQ: zasady bezpieczeństwa w czasie pandemia to robienie testów w opór, dbanie by personel medyczny nigdy nie musiał narzekać na braki w materiałach, zebezpieczenie przedsiębiorców zwalniając ich z podatków i opłat bo są to oni są głównym filarem gospodarki

Wy polaczki po prostu jesteście głupi, ja się nie dziwię pokolenia wybijanej inteligencji zrobiły swoje, Polska (w całości jako naród) to kraj idiotow. Leją wam szambo do pyska z każdej telewizji nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
To że zrobili nam pranie mózgu, nie można wyjść na spacer do parku, gospodarka już leci na ryj, wróciły kolejki

@imajoke: Czy ty piszesz z alternatywnej rzeczywistości gdzie nie ma pandemii nieuleczalnego wirusa?

Ludziom to się już od dobrobytu w dupach poprzewracało i uważają jak ty tutaj, że są nieśmiertelni. Nawet w dobie globalnej pandemii czyli kryzysu którego ludzkość nie doświadczyła od czasu drugiej wojny światowej.
Ten jednak musi narzekać, że
A mi dzisiaj baba w żabce nie przyjęła paczki do zwrotu bo GODZINY SENIORA. Nic nie kupowałem wystarczyło wziąć paczkę do ręki, zeskanować i nara. To nie bo ona zapłaci mandat 5 albo 30k, serio, takie jest myślenie. Mniejsze zagrożenie będzie jak przyjdę kiedy będę musiał stać w kolejce drugi raz. Walnijcie się w łeb niektórzy, ja rozumiem izolacje i w ogóle. Ale wpadamy już w takie absurdy które powodują większe zagrożenie
A mi dzisiaj baba w żabce nie przyjęła paczki do zwrotu bo GODZINY SENIORA. Nic nie kupowałem wystarczyło wziąć paczkę do ręki, zeskanować i nara. To nie bo ona zapłaci mandat 5 albo 30k, serio, takie jest myślenie. Mniejsze zagrożenie będzie jak przyjdę kiedy będę musiał stać w kolejce drugi raz. Walnijcie się w łeb niektórzy, ja rozumiem izolacje i w ogóle. Ale wpadamy już w takie absurdy które powodują większe zagrożenie