Wpis z mikrobloga

@Adom007: wystarczy pomyśleć i poczytać posty streamerow czy jakies wypowiedzi live każdy wali konia do tego a ta gra jest gowniana taki izak malo sie nie zesral na twitterze i streamie jaka ta gra zajebista wszystko fajne zero negatywnych wypowiedzi a np w takim warzone gdzie mu nie płacili nie powiedział prawie nic, to samo było z apexem za którego miał płacone, walił konia wszędzie przestali mu płacić pogral chyba miesiąc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arekt: xDDD, Riot nic nie płaci streamerom ze grane w tę gre, tutaj chodzi o Hype zobacz sobie ile dzisiaj ludzi oglądało streamy... Poza Saju się podniecał z Izakiem 2miesiace temu że nie mogą się doczekać... Saju na streamie powiedział że ciężko mu jeszcze dać opinie... ale cieszy się że dali mu możliwość "przetestowania bety"
Izak/Saju/Pago potwierdzili że nie dostali żadnej kasy za reklamę tej gry... Poza tym po co by
@Adom007: no wiadomo jak izak powiedział, ze mu nie płacili to proste, ze tak jest xd szkoda mi takich ludzi jak Ty którzy we wszystko wierzą co im sie powie
@Adom007: ta gra zostanie zweryfikowana 7 kwietnia przez normalnych graczy nie opłaconych streamerów chociaż znając riot to #!$%@? serwery i #!$%@? sie dowiemy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arekt: podałem Ci kilka argumentów i jeszcze na końcu specjalnie napisałem "po co by miał kłamać" a Ty mimo to się przyczepiłeś... Dobra czy dostał pieniądze czy nie jeden CH*j... Nie mam zamiaru zaglądać komuś do portfela...