Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że teraz dużo się siedzi w domu przeglądam sobie wasze wpisy i tez coś dodam.
Spotykałem się z dziewczynami z internetu parę lat temu jak tinder nie był jeszcze popularny. Były różne sytuacje, na poczatek opiszę jedną. Zacząłem pisać z jedną 18stką, ja miałem wtedy 22lata. Z wyglądu taka zwykła dziewczyna, niczym się nie wyróżniała, na dzisiejsze standardy można by powiedzieć że nawet szara myszka. Pisaliśmy z 4-5dni wieczorem po parę zdań, bo nie była zbyt rozmowna, zazwyczaj tylko odpowiadała na pytania. Było lato i umówiliśmy się na spotkanie w takim jakby parku przy lesie. Spóźniłem się 15min ale ona czekała. Zaproponowałem, że pójdziemy w miejsce gdzie są stare bunkry to było z 15min drogi. Ciężko się z nią gadało ale jakoś szło. Jak doszliśmy na miejsce szybkie całowanie i zaczeła robić loda. Dosyć średnio ale jakoś dawała rade. Po wszystkim spuściłem jej sie do buzi. Potem wyszliśmy z tego parku i rozeszliśmy się w swoje strony. Naprawdę nie wiem co czasem kieruje tymi dziewczynami.
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #przegryw #wygryw #randkujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz