Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MobileVikingsPL: Dobra nie będę kłamał - przez tą formułę TVP nie dałem rady całego obejrzeć :-D ale wyszło super :-) Pozdrawiam Olę z help desku ;-)

PS. Mam pytanie co do tej nowej oferty... Bo nie do końca rozumiem opłacalność starego No limit 25 pln względem oferty Match 25 pln. Po dodaniu darmowej kumulacji w zasadzie nowa oferta zdaje się różnić się tylko tym, że ma 5 GB więcej. Nauczony jednak
Mam pytanie co do tej nowej oferty... Bo nie do końca rozumiem opłacalność starego No limit 25 pln względem oferty Match 25 pln. Po dodaniu darmowej kumulacji w zasadzie nowa oferta zdaje się różnić się tylko tym, że ma 5 GB więcej. Nauczony jednak doświadczeniem wiem, że Wasze oferty bywają jak wino. Więc gdzie ten haczyk? :-)


@Intelektualista: Widzimy, że kolega nie był z nami, kiedy powstał No Limit 25.
@MobileVikingsPL: Tak dokładniej to jestem z Wami od No Limit 29 i pamiętam tą obniżkę :-) Po prostu dziś wszystkie sieci podnoszą opłaty
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Play-podnosi-oplaty-SMS-y-i-polaczenia-beda-drozsze-7797721.html
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-na-karte-od-kwietnia-drozej
Stąd spodziewałem się raczej że na dniach wrócimy do 29 za no limit.

OK, to mam jeszcze jedno pytanie. Mając kumulację w No Limit 25 i odłożone GB, co się z nimi stanie po zmianie taryfy na Match 25? Przepadną czy się skumulują?
Mając kumulację w No Limit 25 i odłożone GB, co się z nimi stanie po zmianie taryfy na Match 25? Przepadną czy się skumulują?


@Intelektualista: To, co skumulowałeś do tej pory, zostaje z Tobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu dziś wszystkie sieci podnoszą opłaty.


@Intelektualista: My nie mamy do utrzymania kilkuset salonów i tysięcy pracowników, którym padnie sprzedaż. Podobnie nie mamy w kosztorysie gwiazd filmu,
@MobileVikingsPL: Moim zdaniem ludziom (szczególnie starszym) po prostu się nie chce bawić w zamianę operatora i ryzykować stracony czas bo po przejściach z takimi a2 czy virgin nie potrafią sobie już wyobrazić że u MVNO może być dobrze i stabilnie. Czyli tak jak u Wikingów. Sam do dziś się dziwię że nieprzerwanie świadczycie usługi jakości operatora strukturalnego ;-)

Co do programu poleceń myślę, że lepsze byłby rabaty mniejsze o połowę ale