Wpis z mikrobloga

@r__k: cycat z gov.pl
Należy unikać miejsc, gdzie gromadzą się ludzie i nie narażać się na ryzyko zachorowania. Ostatnie doświadczenia pokazują, że lasy to niestety miejsca, w których dochodzi do gromadzenia się wielu osób, a tym samym zwiększenia szans na zakażenie.
@r__k: mnie tego nie musisz mówić. Przez ostatnie trzy miesiące łaziłem regularnie do okolicznych lasów i spotkałem więcej zwierząt, niż ludzi. Ale teraz jak spotkasz jakiegoś stukniętego służbistę, który chce się wykazać w statystykach zwalczania przestępczości to możesz mu co najwyżej odburknąć "pójdę z tym do sądu", a on tylko wzdrygnie ramionami, poprawi wąs i skończy wypisywać 500zł mandat.
@kapuczina_corki_somsiada: Wprowadzamy także do odwołania zakaz przebywania na plażach i terenach zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych, czy ogródków jordanowskich. Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do gromadzenia się ludzi, a tym samym – do zwiększenia szans na zakażenie.

Nic o lasach.