Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest bardziej #!$%@?ące od starych bab w Lidlu i Biedronce? Powiem wam: #!$%@? PARKI.

Czy wchodząc w związek IQ niektórych ludzi spada do około 20? Czy naprawę niektórzy nie potrafią samodzielnie zrobić zakupów bez drugiej połówki?

Asortyment tych sklepów jest znany od lat, wszelkie materiały promocje są umieszczone w gazetkach i internecie, a i tak przyjdą we dwójkę, pooglądają, zmarnują czas i nerwy swoje, innych ludzi w kolejce i obsługi, a na koniec wyjdą z 2 bułkami. Wg. mnie rozwiązanie tego problemu dałoby lepsze efekty niż trzymanie otwartych sklepów do 24- dla mnie to lepiej, no ale szanujmy siebie, innych klientów oraz obsługę tych sklepów.

#lidl #biedronka #koronawirus @FaktyTVN @tvp_info @PolsatNews
  • 9
  • Odpowiedz
@Cephalopoda_Ammonoidea: właśnie, tez nie mogę tego pojąć. W biedrze nawet robiac megazakupy - jak wczoraj 2 tygodniowy zapas - zajmuje mi to gora 20 min plus stanie w kolejce do kasy. Biorę ten dam towar z tych samych polek/ lodowek co zawsze, teraz po prostu wziełam wiecej. Wszystko lezy tu gdzie wcześniej, jak sa braki biorę cos innego lub omijam półkę...
  • Odpowiedz
@Cephalopoda_Ammonoidea: wyślij mojego starego po zakupy... Dasz mu listę, wróci z połową tego co miał kupić albo kupić coś zupelnie innego, mimo że tłumaczyło mi się precyzyjnie, nawet w której części sklepu co jest.
  • Odpowiedz