Wpis z mikrobloga

@Jakis_Koles: Napisał dokładnie to co ja przedstawiłem w liczbach, co w dodatku jest nieprawda co udowodniłem a ty się niesłusznie do mnie zesrałeś i teraz nie potrafisz się przyznać do błędu xD Jeśli tak nie jest to napisz co miał na myśli i w którym miejscu źle zinterpretowałem jego słowa.
  • Odpowiedz
@Ld93: Nie, właśnie nie napisał, a Ty nie potrafisz lub nie chcesz tego zrozumieć. On porównał ofiary korony do liczby miejsc na narodowym, Ty do liczby zgonów w wypadkach. To nawet nie jest to samo, co liczba pijanych kierowców. On chciał w ten sposób zobrazować, że jego zdaniem problem jest przesadnie rozdmuchany. Ale idźmy dalej, Ty porównałeś 3000/38mln, czyli 8E-05 do 53000/7,8mld czyli 7E-06. Z tego porównania wynika, że Kowal
  • Odpowiedz
@Jakis_Koles: Ja #!$%@? xD Szacun, nawet nie myślałem że tak można pokomplikować tak prostą wypowiedź. Ja nadal obstaje przy swoim ale widzę, że się nie dogadamy. Bez odbioru
  • Odpowiedz
@Ld93: Typowy wykopowy przygłup. Najpierw się sadzisz i domagasz wyjaśnień. Potem jak marnuję na ciebie czas to nadal gówno rozumiesz, więc sadzisz się bardziej. :D Wyjaśnię ci to tak, żebyś nawet ty zrozumiał: W twojej klasie jest 30 osób, w tym jeden kompletny idiota. W twoim mieście jest 1000 osób i 10 takich idiotów. Dla ciebie to dowód, że mieszkańcy twojego miasta to więksi idioci, bo jest ich 10. Dla
  • Odpowiedz
@Ld93: teraz będziesz zgrywał jeszcze większego idiotę, nieźle. W takim razie wskaż mi fragment, w którym Kowal wspomina o "Liczbie zgonów przez pijanych kierowców w Polsce w ciagu roku".
  • Odpowiedz