Wpis z mikrobloga

Kurczę i znowu to samo, cały dzień w miarę w porządku samopoczucie, zero kaszlu czy duszności, temperatura mimo kiepskiego termometru w miarę stabila najwyżsa 37.5 najniższa 37 a około 22:30 kiedy próbuje zasnąć zaczynają się poty czuje, że temperatura wzrasta i odczuwam duszności jednak nadal bez kaszlu. Nie wiem już kurcze czy dalej izolować się w domu czy iść do zakaźnego i ryzykować faktycznie zakażenie na miejscu z powodu jakichś urojeń...
#koronawirus #zdrowie
  • 6
  • Odpowiedz
@JezJezozwierz: Zrób jak uważasz. Ja powiem ci tylko tyle, że nawet jeśli masz tego wirusa to nie koniec świata i nie masz co się bać. Zobacz sobie jak mało ludzi u nas umiera.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Dzięki za odpowiedzi, mam 27 lat, też tak uważam, staram się nie zbijać gorączki, póki co w najgorszy dzień czyli wtorek miałem 38.3 wtedy wziąłem paracetamol, nie poszedłem do pracy i dzwoniłem do rodzinnego, który zalecił mi izolację w domu i kilka leków na złagodzenie objawów, bólu gardła itp. mówił żeby gorączkę przeszło 38 stopni zbijać i obserwować co się dzieje w razie pogorszenia dzwonić do niego lub w naprawdę
  • Odpowiedz