Wpis z mikrobloga

To to się dzieje teraz to preludium. W tym miesiącu zostaną wypłacone ostatnie wypłaty tym, którzy już w przyszłym pracować nie będą. Zobaczymy Ile ludzi będzie miało na tyle oszczędności żeby przeżyć miesiąc i utrzymać swoje rodziny albo spłacać swoje zobowiązania finansowe. Jeżeli cała zaraza potrwa dłużej niż do końca maja to czekają nas zamieszki i szabrowanie sklepów wielkopowierzchniowych a potem Żabek itp. W tym momencie ten scenariusz może wydawać się nie realny ale pomyśleć wystarczy, co byście powiedzieli człowiekowi, który podszedłby do Was w grudniu 2019 i powiedział że za trzy miesiące nie będziesz mógł swobodnie się przemieszczać, zamkną wszystkie szkoły i wprowadzą happy hours dla starych ludzi w biedrze. #koronawirus #covid19 #coronavirus #oswiadczenie #takaprawda #polska
  • 17
@Sagitarius: w sumie to wychodzi ze większość moich znajomych na to zasługuje ( ͡ ͜ʖ ͡) o ironio oni pracowali ciągle. A nic nie odłozyli. Nic ba nawet mieli długi na pierdy typu komp do gier, tatuaż itp. Tak btw zarabiając najniższą krajową np w macu czy w rossmanie nie odłożysz nic poza kasa na lapka za 3k. Oczywiście jeśli potrafisz. Większość których znam która tak
@plushy: daleko mi do mitycznego programisty ale zawsze miałem jakieś oszczędności może dlatego że z charakteru taki jestem że dwa razy każdą złotówkę oglądam zanim wydam
@szynszyla2018: takich ludzi jest na pęczki żyjących od pierwszego do pierwszego i ponad stan wiecznie na leasingach i kredytach dla nich upadek w najbliższych miesiącach będzie bardzo bolesny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@killzone: no i #!$%@? bardzo dobrze. Można wyżyć za tysiaka z żarciem dla 4 oosb na Msc nie trzeba płacić za mieszkanie czy tel nie wyjebią po miesiącu. No ale jak się żyło na pokaz to sorry selekcja
@Sagitarius: w sumie to wychodzi ze większość moich znajomych na to zasługuje ( ͡ ͜ʖ ͡) o ironio oni pracowali ciągle. A nic nie odłozyli. Nic ba nawet mieli długi na pierdy typu komp do gier, tatuaż itp. Tak btw zarabiając najniższą krajową np w macu czy w rossmanie nie odłożysz nic poza kasa na lapka za 3k. Oczywiście jeśli potrafisz. Większość których znam która tak