Wpis z mikrobloga

Pizza do zgarnięcia!

Czy ktoś mieszka w okolicy #katowice ulica Sowińskiego 9

Potrzebuje pomocy Mirki.

Czekam na przesyłkę bo zamówiłem coś na allegro lokalne. Niestety nadawca podał mój adres Gdańsk Sowińskiego 9 ale z kodem pocztowym tego samego adresu w Katowicach.

Ktoś ją odebrał mimo że to był LIST POLECONY DO RĄK WŁASNYCH. PS. fuck you listonoszu!

Poczta polska i jej infolinia i e-mailowa pomoc ma mnie w dupie.

Może ktoś by zapukał do tych drzwi i przekazał że proszę o przesłanie na ten sam adres w Gdańsku :) dla Mirka który pomoże i przesyłka do mnie dotrze to stawiam #pizza na #pysznepl daje słowo :)

(,) Help!

Ta przesyłka pomoże mi przetrwać ten okres pieprzonej #kwarantanna przez zapyziałego #koronawirus bo to #fifa20 na #xboxone

Grałbym ()

PS. Pomocnego Mirka proszę o kontakt na priv
Panciooo - Pizza do zgarnięcia! 

Czy ktoś mieszka w okolicy #katowice ulica Sowiński...

źródło: comment_1585854116KiJw1zhlWmJSOtlccALtpC.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Panciooo: Nie mieszkam niestety w Katowicach, ale jeśli w jakiś sposób Ci to pomoże, to przesyłkę przekazano dzisiaj do doręczenia o godzinie 11:37 w UP Katowice 1 (ul. pocztowa 9), a doręczono o 16:38 (o 16:55 wysłano też powiadomienie SMS). Dowiedz się (np. dzwoniąc do tego Urzędu nr tel 32 359 45 98), który z listonoszy był dzisiaj na tym konkretnym rejonie. I niech się wytłumaczy, komu i czemu ją wydał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panciooo: to trochę dziwne, bo częściej patrzą na miejscowość właśnie niż na kod pocztowy... Już się wszystko miesza przy tej kwarantannie.

PS myślę, że mogę spróbować pomóc. Tylko priv zablokowany.
  • Odpowiedz
@Panciooo: pisz priv. Dla mnie kilka sekund spacerku a dla ciebie kilkadziesiąt godzin #!$%@? się na ekran. Chętnie dla wyższego celu pomogę
  • Odpowiedz
  • 1
@Panciooo: pisz priv. Dla mnie kilka sekund spacerku a dla ciebie kilkadziesiąt godzin #!$%@? się na ekran. Chętnie dla wyższego celu pomogę


Odblokowałem właśnie prywatną, ty niestety nie bo próbowałem się skontaktować :) daj znać jeśli faktycznie dałbyś radę
  • Odpowiedz
@Panciooo: A to nie jest raczej wina nadawcy, który wysłał na zły adres? Jeśli to on coś pokręcił, to powinien wysłać drugi raz ten sam towar na Twój prawdziwy adres, a potem niech się martwi o odzyskanie tamten przesyłki.
  • Odpowiedz
  • 3
@Panciooo: A to nie jest raczej wina nadawcy, który wysłał na zły adres? Jeśli to on coś pokręcił, to powinien wysłać drugi raz ten sam towar na Twój prawdziwy adres, a potem niech się martwi o odzyskanie tamten przesyłki.


Doszło do nieporozumienia i tyle, pewnie było też trochę w tym mojej winy bo nie sprawdziłem tego... Listonosz nie powinien wydać takiej przesyłki i tyle :/

A teraz powiedziałem sobie, że jakimś
  • Odpowiedz
  • 1
@Panciooo: Nie mieszkam niestety w Katowicach, ale jeśli w jakiś sposób Ci to pomoże, to przesyłkę przekazano dzisiaj do doręczenia o godzinie 11:37 w UP Katowice 1 (ul. pocztowa 9), a doręczono o 16:38 (o 16:55 wysłano też powiadomienie SMS). Dowiedz się (np. dzwoniąc do tego Urzędu nr tel 32 359 45 98), który z listonoszy był dzisiaj na tym konkretnym rejonie. I niech się wytłumaczy, komu i czemu ją wydał.
  • Odpowiedz