Wpis z mikrobloga

@endl3ss: A ja już wyzbyłem się złudzeń odnośnie gier MMO. Wszystkie prędzej czy później kończą się klanwarami, xpieniem, naciskiem na zakupy, kontem premium, co pociąga za sobą konieczność siedzenia przy tym jak przy dodatkowej robocie. Ble. :|

P.S.

Dwa tagi do tytułu są niepotrzebne, ale #gry by się przydał.
@JesterRaiin: Wiem, wiem, kompletnie szkoda czasu na gry MMO. PoE to jedyna tego typu gra, w jaką gram (jeśli jest open weekend) z racji tego, że jest bardzo mroczna niczym poprzednie diablo, tu nie ma znaczenia czy jest MMO czy single, po prostu bardzo trafiła w mój gust i chcę poznać ten świat.
@endl3ss: Ja grałem w jeden wieczór i kompletnie nie trafiła w mój. Sprzęt zmienia się proporcjonalnie co parę poziomów dla każdego tak samo, na dodatek brakowało zwojów identyfikacji. Na dodatek jedyna rozdzielczość jaką oferowali to było chyba 640x480.
@JesterRaiin: No mi by było szkoda czasu, można pograć, przejść, pozwiedzać, pozdobywać, ale już takie expienie i wydawanie kasy dla ulepszeń to nie dla mnie, wtedy żeby konkurować i się wybić trzeba 3/4 życia na to poświęcić lub kupę pieniędzy, wiem bo znajomego miałem zapaleńca, w sumie posiedział i dobre postacie porobił, jedną sprzedał a drugą mu ukradli :D. Ciekawe co zrobią z Path of Exile bo tu jest inaczej, gra
@void1984: Co kilka dni coś poprawiają, musiałeś dawno grać, może w ten week spróbuj :-) Mamy jakiś wykopowy team i tak sobie pykamy, może teraz też się uda razem zagrać.