Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#perfumy
Panowie powiedzcie mi taka rzecz - co chodzi z tym Hype na perfumy ysl Kourous? Często widzę pisze się o nich w kontekście śmieszków, mimo że na internatach mają opinie raczej dobre - wyjaśni mi ktoś? Tylko na poważnie proszę.
  • 10
@miauczar: w sumie chciałem dziś o nim wpis zrobić. Sam zapach to dla mnie fenomen. Za pierwszym razem jak go powąchałem, to pierwsze co mi przyszło do głowy to ten filmik z jakiegoś polskiego rajdu, w którym kierowcy na widok traktora mówią 'Co to k... jest'

Za drugim razem psiknalem na pasek w sklepie i zabrałem na późniejsze obwąchanie. Nadal byłem nim zdegustowany, bo faktycznie #!$%@?ł niczym toaleta publiczna na dworcu
Dzieląc się swoim krótkim doświadczeniem w temacie amatorskiego „perfumiarstwa”, mogę stwierdzić, że te hobby zaczynamy od przyjemniaczków, które podobają się każdemu i są bezpieczne. Z biegiem czasu, po przewąchaniu stosu takich zapachów, zaczynamy szukać czegoś innego. Miałem tak z Gucci Gulity Absolute. Pierwszy strzał to odrzut z wymiotami. Z każdym następnym niuchnięciem zacząłem doszukiwać się jednak, że coś ten zapach ma w sobie, pomimo, że pachnie to papą, asfaltem i skórzanym, wypierdzianym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miauczar:
To jest zapach z gatunku bond/brutal.
Jak masz mniej niż 70 lat i nie stosujesz go do zabicia zapachu stajni to dla Ciebie cuchnie. Tym podludziom którym się podoba po prostu przywołuje flaszbaki z kolejek w prlu