Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @kemawir123 . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że Debuchy będzie ciągle rósł. Kupowałem Debuchiego po 11500 coinsów... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone ikony. Wydałem łącznie 2.3 mln coinsów... Jestem na ten moment ponad 910 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...
#fut
  • 13
@sambarumba #!$%@? co za typ, na pw jakieś bajki wypisywal.. ja tex raz utopilem po jego tipie...

Juz bardziej polecam tego 2go typa bart costam bo jego sie sprawdziło i sie troche odkulem

Go home @kemawir123 twoja era na wypoku sie skończyła
@sambarumba: Pieprzysz głupoty, nie możesz być tyle w plecy bo ta karta nie może być wystawiona poniżej 10k prosty rachunek ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą karta chodzi po 12-13k więc jak sprzedaż wszystko to i tak będziesz na plusie