Wpis z mikrobloga

Się narobiło. Od wczoraj w Wietnamie nie można juz nawet zamawiać jedzenia z dostawą do domu. Wszelka komunikacja nie funkcjonuje. Nawet taksówki. Grab nawet usunął z aplikacji możliwość zamawiania taxi oraz jedzenia. Tylko apteki otwarte i sklepy spożywcze.
A ja w sobotę musze się przeprowadzić do innej części miasta. Ciekawe jak to zrobię jak nawet auta zamówić nie mogę. Będę jak Will Smith w Jestem Legendą tylko zamiast spacerować z psem będę przez puste miasto ciągnął walizkę na kółkach XD o ja p------e... XD
#koronawirus #wietnam #belkotwpodrozy #podrozujzwykopem
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asdfghjkl: ale przecież to ty napisałeś clickbait, że W WIETNAMIE nie zrobi się tego i tamtego¯\_(ツ)_/¯

Ja już w 2 zdaniu pierwszego komentarza zaznaczyłem, że być może wszystko dotyczy tylko Da Nang

Skąd i po co taki kij w szlachetnym końcu pleców? XD

Czytaj ze zrozumieniem i bez zbędnych emocji
  • Odpowiedz
@Spearo: da nang to nadal Wietnam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może faktycznie niepotrzebnie założyłem, że każdy zrozumie, że mam na myśli miejsce w którym akurat jestem, ale nie zmienia to faktu, że jest jak jest a zaraz może być podobnie w innych miejscach. To że tak wszedzie nie jest jeszcze wcale nie pomaga mi w mojej sytuacji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jedzenie zamawia się przez WhatsApp lub Zalo. Przy knajpach masz wywieszone info wraz z podanym numerem telefonu. Dostawa darmo + pralnie normalnie działają, tak więc nie ma dramatu. Gdyby zamknęli knajpy to bym chyba umarł, bo w tych sklepach nic do jedzenie nie ma.
Edit: Piszę o sytuacji w Da Nang.
  • Odpowiedz