Wpis z mikrobloga

Się narobiło. Od wczoraj w Wietnamie nie można juz nawet zamawiać jedzenia z dostawą do domu. Wszelka komunikacja nie funkcjonuje. Nawet taksówki. Grab nawet usunął z aplikacji możliwość zamawiania taxi oraz jedzenia. Tylko apteki otwarte i sklepy spożywcze.
A ja w sobotę musze się przeprowadzić do innej części miasta. Ciekawe jak to zrobię jak nawet auta zamówić nie mogę. Będę jak Will Smith w Jestem Legendą tylko zamiast spacerować z psem będę przez puste miasto ciągnął walizkę na kółkach XD o ja #!$%@?... XD
#koronawirus #wietnam #belkotwpodrozy #podrozujzwykopem
  • 24
@asdfghjkl: czemu nie można zamówić jedzenia z dostawą do domu? ( _) u nas działa dostawa bezkontaktowa pod drzwi i gitara. Czy może boją sie, że jedzenie z restauracji będzie zainfekowane czy co? Jestem ciekaw, bo teraz często zamawiam i nie chcę przestać (,)
@asdfghjkl: @ValtteriBottas: @mandrake0:

Jedna wielka ściema i XD. Jeżeli są dodatkowe obostrzenia, to chyba tylko w Da Nang.

U mnie normalnie działa grab food, grab bike i supermarkety, małe wietnamskie sklepy i warsztaty też czynne. Bez problemu kupisz lub wynajmiesz motorek, wymienisz ekran w iphone, weźmiesz kawę na wynos.

Od wczoraj pozamykali plaże i jest mniejsza swoboda poruszania, ale póki co to tylko zalecenia i nikt nie łapie białasów
Pobierz Spearo - @asdfghjkl: @ValtteriBottas: @mandrake0: 

Jedna wielka ściema i XD. Jeżel...
źródło: comment_1585808955HL2gmQv2zEjVCx7e0bdHHf.jpg