Wpis z mikrobloga

Nie myślałem że Srawek jest w stanie się odgryźć menelowi i przywalić z tak grubej rury. Zapowiadał i niespodziewanie spełnił. Zwracam honor, bo nie wierzyłem że nowa nora bobolaka zostanie sprzedana. Moze jeszcze ze Srawka będą ludzie...Menel został przez srawka wyciagnięty z rynsztoka, a teraz po nim jedzie. Nawet się Srawkowi nie dziwię.
#kononowicz #toldi #patostreamy
Rychu_Bychu - Nie myślałem że Srawek jest w stanie się odgryźć menelowi i przywalić z...

źródło: comment_1585763247khckeugk7knIkNOqAH7siA.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Rychu_Bychu: to chyba prawda że to sradek wyciągnął menela z dna, przecież pomyślcie ludzie jakim debilem opóźnionym w rozwoju jest mexicano, przecież sam by tak tego nigdy nie rozkręcił... któś mu pomagał cały czas i pewnie był to sławek
  • Odpowiedz
@SnajperzBombasu: Ktos pomagał menelowi? I na pewno srawek bo w promieniu 600km nie ma nikogo innego? Smiechłem. Rudego dupa piecze bo koniunktura jest taka, ze pozostali redaktorzy prezydenta zostali spedoleni lub dokonali samospedolenia. Mońka i srawek mieli pod reka strusia, ale nawet ten ogarnął, ze robia go w umbo. Major wolał #!$%@? do lasu zwierzynieckiego niz zostać małpką na grupie za 15 złotych. I biedny srawek został z niczym, a meksyk
  • Odpowiedz