Wpis z mikrobloga

na szczęście karta ma już tylko jakieś grosze. W razie czego chargeback będzie :) Zobaczymy :)


@SlawekGD: nie zapomnij tylko zawołać, jak już dostaniesz wymarzoną paczkę. Aż ci dam suba i poczekam ze 2 miesiące, żeby potem zawołać cię i powiedzieć: a nie mówiłem?
a macie może jakieś inne argumenty na to, że to scam poza zaniżoną ceną ? Tak się przyglądam tej stronie. Znalazłem dziesiątki innych - powiązanych. Jednak płatność leci grzecznie przez PayPal, więc wydaje się bezpieczna - sklep nie poznaje danych Twojej karty. Jakoś mi się to kupy nie trzyma :D Z drugie strony zero danych- kto i co sprzedaje. Płatność na paypal przechodzi przez domenę 126.com, która daje darmowe skrzynki mailowe. Nie
a macie może jakieś inne argumenty na to, że to scam poza zaniżoną ceną ?


@ciuchcia: innych argumentów nie ma, ale Lego nie sprzedaje nigdy z takimi przecenami. Można liczyć na przecenę 20-30%, na niektóre zestawy nawet i 50% (Hidden side, Ninjago), ale nie 90% - zwłaszcza na zestawach licencjonowanych. W takiej cenie to nawet od chińczyka złodzieja nie kupisz.
Dodatkowo jak widać się nie przeliczyliśmy - obecnie masz 404 -
@SlawekGD: no to dobrze, że się tak skończyło. #!$%@? tylko postawa FB i innych tego typu stron - że pozwalają na takie reklamy z oczywistym scamem :/