Wpis z mikrobloga

@Namarin: na medycznych podobnie, najpierw zamienili ostatni egzamin na esej, a tyg. temu zadecydowali ze eseju tez nie bedzie, plus jak pojda na 6 miesieczny platny staz w NHS zamiast ostatniego 3 miesiecznego bezplatengo placementu to ocna za ten staz pokrywa ostatni semestr i nie musza juz pisac(konczyc) pracy licencjackiej, jak ktos sie pospieszyl to moze sobie powiesic na scianie:). Sporo tez zmian dla nizszych rocznikow (platne placementy zamiast bezplatnych czy
@Namarin:

W skrócie #!$%@?. Większość wykładowców się spodziewa, że wrócimy i napiszemy sobie naraz wszystkie kolokwia za cały czas kwaratanny.
@Namarin:

No ja na infie to jeszcze pół biedy, przynajmniej mam zdalnie projekty i laborotaria, bo w sumie dla nas to żadna różnica, tu i tu pracujesz na komputerze, ale brak ćwiczeń z fizyki, matmy jest dość bolesny i nie wyobrażam sobie pisania kolokwiów w jednym tygodniu z 2 miesięcy materiału z tylu przedmiotów. Inne kierunki mają gorzej, bo nie mają możliwości stacjonarnego dostępu do laboratoriów, bo jak ktoś ma laboratoria
@Namarin:

Ale cieszę się z tego, że jak rok temu pisałem maturę to, że w końcowej fazie zrezygnowałem ze studiów w UK mimo, że się dostałem, bo jednak teraz w takiej sytuacji jaka jest teraz cieszę się, że jestem w Polsce.