Wpis z mikrobloga

Hej, Animalsowe świrki. Mam pytanie ważne, a nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Otóż: mam w campsite brzydkiego goryla i nie chcę, żeby się do mnie wprowadzał. Jak mogę go przepłoszyć? Siedzi już tam trzeci dzień. Gdy do niego zagadałem, widziałem obie opcje dialogowe, żeby się wprowadził, więc wyłączyłem grę, żeby cofnęło mi podejście do niego xd (domyślam się, że nie wprowadzi się od razu po zaproponowaniu, ale wolałem nie ryzykować). Stawiam, że jedną z opcji jest wzięcie go na mieszkańca i poszczucie go Isabelle. Ale mam nadzieję, że jest inny, szybszy/bardziej bezpośredni sposób. Z góry dzięki! :)

#animalcrossing
  • 11
@pVDai: Z tego co wiem to jeśli to jest pierwszy zwierzak odwiedzający campsite to nie masz wyjścia...
Jak się wprowadzi to poskarż Isabelle, wal go po głowie siatką itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pVDai: z tą siatką ogólnie wyczytałam coś takiego

Many players believe that ignoring your villagers or hitting them with bug nets will eventually prompt them to move off of your island, but nothing has ever confirmed this long-standing Animal Crossing rumor.


Ech no nic. Zaprosze dziś świnię do zamieszkania :(
Jeszcze gadał coś w stylu "hehe mam wrażenie, że każdy chce bym tu zamieszkał. Czuję to"
()
@Poprosze_herbate: po zaproszeniu swojego goryla (Hans, gada po niemiecku, najgorzej xD) odblokowało mi się robienie miejsc "pod wynajem". I znowu można szukać mieszkańców na wyspach. Także warto przyjąć tego z campsite :D


Co do siatki... Wiem, że w New Leafie najlepszym było niegadanie (w szczególności, gdy podbiega do Ciebie i coś chce ważnego. Wtedy się go tylko przepychało się wkurzał) i wrzucanie do dziury. Ale to drugie w NH chyba nie