Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shinigami26: ja nie rozumiem ten ból dupy, z tik tok korzysta przeważnie młodzież i moim zdaniem lepsze jest zrobienia jakiegoś gówno turnieju w CS chociaż po to aby młodzież siedziała z dupskami w domu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak poza tym 15 sek filmik aby zareklamować turniej to naprawdę w #!$%@? czasu, no bo przecież w 15 sekun by mógł zrobić szczepionkę na coronowirusa nie bądźcie smieszni. Te czepianie się lewakow zawsze mnie bawi bo zawsze jest źle i nie dobrze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shinigami26: czy ty człowieku nie rozumiesz że nie samym korona wirusem się żyję w tym z kartonu i dykty kraju.. sam nie przepadam za pisem ale to mu akurat wyszło
  • Odpowiedz
@PsychoKid: Skoro nie ma co robić to mógł dopilnować na przykład edukacyjnego programu na TVPis, ale w sumie lepiej promować jakieś gówno tiktoki i gierki, bo debilami łatwiej się rządzi. Poza tym jak Ty nie widzisz jakie to jest cringowe to założę się, że masz góra 15 lat. Jak tam zakaz wychodzenia z domu się podoba?
  • Odpowiedz
@Belzedup: I właśnie to najbardziej boli to, że ludzie umierają o oni się #!$%@? tic tokami zajmują...
Zaraz za tym jest wrzucanie muzyki z DBS i to tak ważnych momentów. Boli mnie w środeczku...
  • Odpowiedz
@shinigami26: no fajnie jest :) ale jak byś chciał zauważyć to cała europa siedzi na dupsku w domu. Nie podoba mi się to również ale jak mus to mus. Może dla ciebie to jest cringowe ale dla młodzieży w przedziale wiekowym 10-16 lat nie jest, niestety obywatelami naszego kraju są również dzieci, a ten spot jest skierowany do dzieci. Ja wiem że w większosci społeczeństwa polskiego są boomerzy i maja kija
  • Odpowiedz