Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie może być głupie, ale gdzie można poznać jakąś dziewczynę, ale tak w rzeczywistości, na żywo?
I tak, wiem jest epidemia, wyjdę z domu jak sytuacja się uspokoi.
Mam 18 lat, większość życia sam, nawet bez kolegów. Jestem raczej cichy i spokojny, więc kluby i imprezy odpadają. Z płcią przeciwną nie mam za bardzo kontaktu. Moim chyba największym problemem jest fakt, iż siedzę całymi dniami w domu i nigdzie nie wychodzę. Logiczne, żeby poznać dziewczynę trzeba wyjść z domu, problem w tym, że nie wiem gdzie. Jedynie co przychodzi mi do głowy to jakieś zapoznanie kiedy będę biegał czy jeździł na rolkach, ale chyba to odpada, bo ludzie w takich sytuacjach są bardziej sobą niż chęcią rozmowy z obcym. Z góry uprzedzam, szkoła odpada.
Żeby nie było, że jestem jakiś dziwny i brzydki, pisałem z paroma dziewczynami na jakiś czatach i pisały, że jestem fajny i nawet nie brzydki i gdyby nie odległość to spotkałby się ze mną. Więc chyba nie jest ze mną bardzo źle.
#rozowepaski #zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach