Wpis z mikrobloga

Jestem właścicielką sklepu zoologicznego w którym sama pracuję. Około 13 dokopałam się do informacji, że na jutro mam zapewnić wszystkim klientom rękawiczki plus dezynfekować wszystko non stop. Pracuję w czasie wirusa do 16, większość hurtowni już o tej porze się zamyka.
W zeszłym tygodniu jakimś cudem trafiłam w Makro na ostatnie opakowania rękawic dla siebie, codziennie przejeżdżam przez Orlen i pytam o płyn do dezynfekcji, oczywiście pusto.
Aktualnie obdzwoniłam hurtownie i właśnie wyjeżdżam z Makro, są dosłownie wszędzie PUSTKI w rekawiczkach, nie mówię już nawet o płynie.
Jak nie załatwię na jutro, a trafię na kontrolę to dostaję mandacik.
Dziękuję Pan Premier

#covid19 #koronawirus #coronavirus
strachnawroble - Jestem właścicielką sklepu zoologicznego w którym sama pracuję. Okoł...

źródło: comment_15856695335yFHI2MZMbLrAtkZNDOuab.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@strach_na_wroble: szkoda strzępic język na roszczeniowe społeczeństwo nieudaczników, którzy nic w życiu nie osiągnęli, ale uważają ze cokolwiek im sie należy. Ciekawe skąd sklepy mają wyczarować te rękawiczki i płyny do dezynfekcji? I jak do jasnej cholery pomiędzy 10 a 12 weryfikować wiek klientów czy mają ponad 65? Dowody sprawdzać - przeciez RODO. Niechto wszystko pier@#$&lnie
  • Odpowiedz
@kryptomanix: Ten sklep który wysłałeś sprzedaje je już w cenie 69,90zł za 100szt. Taką ilość mogę wykorzystać w jeden dzień jak będzie duży ruch. To w skali miesiąca prawie 1800zł, dodaj do tego płyn za 200 i nagle z czapy robi się dodatkowy koszt 2000zł, przypominam - przy jednoosobowej działalności.
Mój przykład to jest pikuś, bo średniej wielkości sklep spożywczy zużywa jakieś 1000szt rękawiczek dziennie, myślisz że ktokolwiek był w
  • Odpowiedz
@kryptomanix: mam aktualnie 3639 pozycji magazynowych, a żeby zmiany cen miały ręce i nogi trzeba je robić ręcznie. Łatwo się takie rzeczy mówi siedząc przed kompem, weź se zamów, weź se zmień. Bardzo łatwo rozpoznać kogoś kto nigdy nie prowadził swojej działalności po właśnie takich tekstach.

Nie stać Cię na mieszkanie to weź kredyt, zmień pracę

Ja sprawę załatwiłam, ale jest ogrom przedsiębiorców którzy nie będą w stanie
  • Odpowiedz