Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LucjanPetarda: bo pokazuje złe praktyki które potem sie utrwalają i są powielane. nawet jak kod jest #!$%@? ale przynajmniej dobrze sformatownay to prędzej się go zrozumie już jak wszystko jest losowo zrobione. szczególnie taki przykładowy kod powinien dobrze pisać
@LucjanPetarda: ogólnie jakieś 99% nauczycieli informatyki jest #!$%@?. kto normalny pójdzie pracować do szkoły za 2500zł skoro komuś z ulicy KTÓRY COŚ UMIE dostanie w jakimś korpo na start te 5/6k? a no do szkoły pracować ida tacy którzy się nie dostali. no chyba że ktoś naprawdę ma to jako powołanie, albo jako praca dodatkowa, albo poprostu no lubi nauczać. sam jak byłem na studiach byłem nauczyciele dla dzieci od programowania.
@mapache: jak ma umowę o staż to nie będzie zwolniony z podatku. To się tylko liczy jak masz umowę o pracę :)
No ale ja też dostałem 4,8k już rok temu w tej firmie której jestem a miałem 0 doświadczenia więc xd
Z tym że ja junior
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nicolai: dla mnie każdy kto nie ma dośeiadczenia jest osobą z ulicy. nie ważne czy student czy nie. ja studiów nie kończyłem. jak ktoś ogarnia to dostanie taką kase
@JakTamCoTam: no specyficznie ludzie to są często. widać to czasami po rozmowach rekrutacyjnych jeśli wybiorą nieodpowiednią osobę. wtedy taka rozmowa wygląda na zasadzie aby zagiąć kandydata i pokazać mu że nie umie