Wpis z mikrobloga

Panowie. Czy redukujecie podczas tego ciężkiego okresu?
Jak wiadomo - niestety większość z nas nie ma dostępu do siłowni. W związku z tym nie ma możliwości treningu na wysokich ciężarach, ciężej utrzymać objętość treningową, a sam trening z gumami czy ciężarem własnego ciała nie wystarczy.
W związku z tym zastanawiam się czy redukowanie ma na ten moment sens? Szkoda stracić coś na co się pracowało poprzednimi miesiącami. Z tego co obserwuje na insta to większość "znanych" osób ze świata FIT odpuściła redukcję wchodząc na swoje zero kcal w celu minimalizacji utraty tkanki mięśniowej i dostarczania organizmowi wymaganej liczby kalorii.
Jaką drogę wybieracie co do diety w czasach epidemii?

#dieta #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
@lisekchz: 191/85 here i chcąc nie chcąc redukuje, jak nie ćwiczę to mam zerowy apetyt i ciężko mi wcisnąć więcej niż 2k kcal. Jedyny ruch jaki mam to gumy prawie że codziennie i 3-4x w tygodniu bieg a to za mały bodziec żeby cokolwiek zbudować więc surplus jest zbędny tak czy siak. Tej mitycznej utraty mięsi xD w żadnym stopniu się nie boję.
  • Odpowiedz
@Skogyr: inaczej

Odrobię tyle myślę ile miałem za natty
No i też jednak nabijam codziennie treningiem volume na tych drązkach na upper
Ale dużo zależy od tego ile potrwa przerwa
Choć zacząłem ze znajomymi intensywne prace nad własną mordownią
  • Odpowiedz
@lisekchz nigdy nie miałem lepszego stosunku bf do miesni niz teraz, duzo #!$%@? rowerem, malo jem bo nie dzwigam, to jest idealny czas na redukcje, tylko trzymaj bialko i nie przestawaj wbijac jesli wbijasz.
  • Odpowiedz
@Kasahara: ja zauważyłem jedną prostą zależność, objętość możesz mieć kosmiczna, jeśli przynajmniej raz na jakiś czas nie użyjesz podobnego ciężaru co użyłeś do zbudowania takiej ilości mięsa, nie ma #!$%@? ze nie poleci. Wiele osób to potwierdza, u mnie się to sprawdza doskonale, dopóki siła stoi dopóty wszystko na mnie siedzi, jak siła leci mięso, #!$%@? aż soę kurzy. Zazwyczaj nie są to jakieś wielkie spadki i stosunkowo szybko wraca bo
  • Odpowiedz
@Skogyr: no tak intensywność na poprzednich redukcjach i ciężar starałem się trzymać ucinając objętość; teraz mamy niestandardowa sytuacje xD martwi mnie tez ze waga tak szybko mi leci ale kij tam
  • Odpowiedz