Wpis z mikrobloga

Mirki, chce z centralki Satel integra sterować dziewięcioma roletami (pojedynczo za pomocą apki). Niby opcją są te moduły INT-IORS /INT-ORS. Jednak jego przekaźniki są typu AC1 na obciążenie rezystancyjne. Jak wiemy silniki to obciążenie indukcyjne dlatego chciałbym użyć przekaźników typu AC3 elektromechanicznych. Problem jest w tym że jak sprawdzam cewki takich przekaźników pobierają 75mA przy 12V (0,9W) podczas gdy maksymalnie obciążenie wyjścia niskoprądowego w Integrze to 50mA. Macie na to jakieś rozwiązania? Ewentualnie znacie przekaźnik posiadający cewke o obciążeniu mniejszym niż 50mA?
#alarm #integra #satel #budujzwykopem #elektryka
  • 12
@Uri_: No xd. Zobaczymy może jeszcze ktoś mądrzejszy coś podpowie. Bardzo mi się nie podobają te moduły INT-IOR. Bo jak mi się skleją te styki to będe musiał każdorazowo to wyciągać, rozkręcać i wlutowywać nowy. Czyli pewnie za pół roku to zrobię od momentu awarii bo to trzeba pomyśleć na spokojnie xD. Myślę nad tym by dać dwie rozdzielnice Satela OMI-5. W jednej zasilanie + centralka i moduły rozszerzeń. W drugiej
jajcek - @Uri_: No xd. Zobaczymy może jeszcze ktoś mądrzejszy coś podpowie. Bardzo mi...

źródło: comment_15856034228HZzgi59tX5mPgKcTKGvkO.jpg

Pobierz