Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie ostatnio na #nintendoswitch #doom oraz dooma 2, obie gry są równie dobre jak kiedyś. Największe jednak zaskoczenie to było w przypadku dooma64. Jak dla mnie najlepsza część z klasycznych odsłon. Bardzo fajna grafika która ciągle się podoba, klimat inny niż w poprzednikach co jest spowodowane innymi grafikami dla broni i przeciwników oraz oświetleniem, jedyna wada to chyba tylko brak animacji przeładowania dla dwururki. Doom3 też bardzo fajnie wchodzi na konsoli #nintendo. Sama edycję z #konsole Nintendo można kupić też na #ps4 #xboxone oraz #pcmasterrace #gry te chodzą są za Bardzo dobrą cenę.
  • 5
  • Odpowiedz
@orzel1987: dostałem doom64 razem z doom eternal. Wcześniej nie miałem jak ograć- nie chciało mi się kombinować ze ściaganiem itd.

A tak to sobie spokojnie pykam w przerwach do dużego dooma i całkiem mi się podoba. Nie jestem jednak przekonany żeby była lepsza od dooma 2.
  • Odpowiedz
@orzel1987: Zgadzam się, jak dla mnie to Doom 64 ma dużo lepszy i bardziej przemyślany design poziomów od Dooma 1 (w 2 za bardzo nie grałem). Mam wrażenie, że to bardziej taki proto quake niż doom.
  • Odpowiedz