Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki jest sens chodzenia na prostytutki? Wyjaśni mi to ktoś?
Raz, że seks klasyczny musisz uprawiać w gumie, co drastycznie obniża jakość zbliżenia.
Dwa, że druga strona ciebie kompletnie nie pożąda, przez co robi wszystko na odwal, a sam #seks traci na jakości.
Trzy, że prostytutka, z którą masz zamiar uprawiać seks, miała wcześniej w ustach penisy jakichś fizycznych roboli pokroju magazynierów, czy też zapuszczonych, piwniczących programistów. Nie mówię tutaj oczywiście o ekskluzywnych dziewczynach(1100+ zł/h), ale 99% osób z wykopu raczej nie stać na takie coś.
Cztery, że z prostytutką nie możecie fajnie poeksperymentować przez cały wieczór na różne sposoby w międzyczasie popijając winko, czy whisky, tylko wykonujecie schematyczne ruchy w drugiej osobie, która w dodatku co chwilę patrzy na zegar.
#pytanie #divyzwykopem #roksa #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #przegryw #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 40
  • Odpowiedz
Trzy, że prostytutka, z którą masz zamiar uprawiać seks, miała wcześniej w ustach penisy jakichś fizycznych roboli pokroju magazynierów, czy też zapuszczonych, piwniczących programistów


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie to co Juleczka po takim chadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jak wygrać kumulację w lotto xDDD

No i u divy mniejsze ryzyko na jakąś wenerę bo diva z wenerą by wypadła z branży szybciutko, a taka p0lka to robi
  • Odpowiedz
@MaciasP: Bo dziewice nie istnieją? chyba że wyjedziesz do Arabii Saudyjskiej bo tam nie ma ściśle okreslonego wieku zgody to może jakąś znajdziesz, w p0landii #!$%@? możesz sobie wybrać bardziej lub mniej używaną.

To trochę jak wyjadanie ze śmietnika, niby się najesz ale kuhwa nie do końca.
  • Odpowiedz
@George_Constanza kto mi powiedział? Nie, nie miały nadwagi. Takie są fakty, jest pełno pożądnych, ładnych, inteligentnych kobiet. To tutaj na wykopie sobie racjonalizujecie, że jak was nie chcą to pewnie same karyny co lecą na chadow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MaciasP: AAAA to o te chodzi to ja wiem że są, tak samo jak mam takiego kolegę 0/10 wygląd, bez kasy, głupi, 150 cm wzrostu ale ma wspianały charakter i wiesz co jego dziewczyną jest modelka Victoria's secret (i żeby nie było że jakiś knur 120kg jak oni to nazywają? Plus size xDDD)

  • Odpowiedz
Jaki jest sens błagania o seks partnerki? Wyjaśni mi to ktoś?

Raz, że seks klasyczny musisz uprawiać w gumie, co drastycznie obniża jakość zbliżenia.

Dwa, że druga strona ciebie kompletnie nie pożąda, przez co robi wszystko na odwal, a sam #seks traci na jakości.

Trzy, że partnerka, z którą masz zamiar uprawiać seks, miała wcześniej w ustach penisy jakichś fizycznych roboli pokroju magazynierów, czy też zapuszczonych, piwniczących programistów.

Cztery, że
  • Odpowiedz
OP: @LeVentLeCri: Bardzo nie podoba mi się idealizacja czegoś takiego na wykopie - stąd ten wpis...
@George_Constanza: Z taką "Juleczką" przynajmniej miło spędzisz wieczór przy winku zakończony świetnym seksem, w którym dziewczyna się stara, bo jej się podobasz - polecam ;)
No i kolejna kwestia: większość przegrywów chodzi na roksę za 150-250zł, a to jest w sumie porównywalne z grzebaniem w śmietniku...

Ten komentarz został dodany przez
  • Odpowiedz
Z taką "Juleczką" przynajmniej miło spędzisz wieczór przy winku zakończony świetnym seksem, w którym dziewczyna się stara, bo jej się podobasz - polecam ;)


@AnonimoweMirkoWyznania: Takiej juleczce jednego dnia tak samo podoba się kilku typów xDDD

a to jest w sumie porównywalne z grzebaniem w śmietniku...


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak julka, ona sie od dziwki różni tym że bierze mniej ¯\_(ツ)_/¯ A przebiegi porównywalne
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlaczego? Bo nie mam wyjscia ot cala filozofia, nalezy jeszcze dodac ze prostytutki czesto tna na czasie, poganiaja.. w tym utrzymac albo osiagnac erekcje u niejednej to nie lada wyczyn nawet z pomoca sidelafilu.. Problem nieco sie rozwiazuje jezeli znajdziesz sobie stale fajne dziewczyny z ktorymi atmosfera bedzie duzo luzniejsza.. ale na eskperymenty to sobie mozesz pomarzyc.. Roksa to nie Eden zawsze to powtarzam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: robisz sobie jaja albo jesteś oderwany od rzeczywistości. Twoje opinie sobie na podstawie opowieści albo co gorsze własnego wyobrażenia. Nie byłeś nigdy u divy a wiesz jak to wszystko wygląda.

Nie jest wcale trudno trafić na panne która jest zaangażowana i dba o atmosferę. Chodząc do danej divy regularnie rozwijasz relacje co powoduje swobodniejszą atmosferę.

Co do gumy to przecież w związkach jest to najczęstsza metoda zabezpieczenia więc nie
  • Odpowiedz
z prostytutką nie możecie fajnie poeksperymentować


@AnonimoweMirkoWyznania: Eee? Nawet to, ile zwykłych lasek robi porządne głębokie gardło? To tylko przygrywka do tego co można dostać za kasę. Ale fakt seks jest raczej mechaniczny, takie ruchanie żeby się naruchać ale co w tym złego?
  • Odpowiedz