Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki jest sens chodzenia na prostytutki? Wyjaśni mi to ktoś?
Raz, że seks klasyczny musisz uprawiać w gumie, co drastycznie obniża jakość zbliżenia.
Dwa, że druga strona ciebie kompletnie nie pożąda, przez co robi wszystko na odwal, a sam #seks traci na jakości.
Trzy, że prostytutka, z którą masz zamiar uprawiać seks, miała wcześniej w ustach penisy jakichś fizycznych roboli pokroju magazynierów, czy też zapuszczonych, piwniczących programistów. Nie mówię tutaj oczywiście o ekskluzywnych dziewczynach(1100+ zł/h), ale 99% osób z wykopu raczej nie stać na takie coś.
Cztery, że z prostytutką nie możecie fajnie poeksperymentować przez cały wieczór na różne sposoby w międzyczasie popijając winko, czy whisky, tylko wykonujecie schematyczne ruchy w drugiej osobie, która w dodatku co chwilę patrzy na zegar.
#pytanie #divyzwykopem #roksa #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #przegryw #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 40
  • Odpowiedz
OP: @Florentino: Jak jesteś w stałym związku, czy nawet w relacji "koleżanka +" to najczęściej się leci bez gumek, bo zabija to cały efekt. Osobiście polecam, bo już sama świadomość, że kończysz w dziewczynie, a nie w gumie , jest świetna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@albertbranka: Głębokiego gardła faktycznie większość dziewczyn nie potrafi robić, ale nawet jak się starają i nie wychodzi to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli dziewczyna godzi się na tabletki to tak ale i tak guma jest najbardziej powszechna.

Co do stawek to 300 pln-ów jest na tyle wysoką że skutecznie selekcjonuje klientów. Dla seby z magazynu jest poza zasięgiem ale często jest tak że czym wyższa stawka tym gorzej. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że najlepsze panny trafiały mi się przy stawce 200-250. Przy 300 bywało nawet gorzej niż u dziewczyn za
  • Odpowiedz
Kolega @Wygramitak: dobrze to opisał. To że decydujesz się na korzystanie z usług div jest ciekawość. Jeden jest prawiczkiem który nie widzi dla siebie innej szansy na sex a chce go w końcu przeżyć, z kolei inny jest np amatorem MILF-ów i chce sobie puknąć dojrzałą panią. Chłopak mający 25 lat miałby się uganiać za 40 letnią kobietą? Sorry ale życie to nie film.
  • Odpowiedz
OP: @Florentino: To są marginalne przypadki; zdecydowana większość młodych facetów w wieku 19-29 lat wolałaby seks w normalnych warunkach, a nie na roksie. A o takowy naprawdę nie jest trudno - skoro mi się udało zarówno będąc w związku z "miłości" jak i bez zobowiązań z koleżanką, czy też na pierwszym spotkaniu z dziewczyną poznaną w barze to krwa nie uwierzę, że się nie da. Sam mam nędzny social
  • Odpowiedz
To są marginalne przypadki; zdecydowana większość młodych facetów w wieku 19-29 lat wolałaby seks w normalnych warunkach, a nie na roksie.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie twierdziłe że jest inaczej. Każdy chyba woli sex w normalnych warunkach, skorzystanie z usług divy to ostateczność.

A o takowy naprawdę nie jest trudno


@AnonimoweMirkoWyznania: kończę z tobą dyskusję bo widzę że dobrze się bawisz...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Taki, że nie każdy może sobie pozwolić na hookup z dziewczyną z tindera/z dyskoteki lub z innych miejsc nie każdy też jest "romantyczny". A jeżeli kogoś stać na to i nie krzywdzi niogo tym to droga wolna.

Poza tym, każdy dosłownie każdy związek na świecie, w którym jest seks to jest on z uczzucia i pożądania? Nie sądze. Tyle ludzi się żali, że seksu brak czy to w małzeństwie
  • Odpowiedz
Poza tym, każdy dosłownie każdy związek na świecie, w którym jest seks to jest on z uczzucia i pożądania? Nie sądze. Tyle ludzi się żali, że seksu brak czy to w małzeństwie czy w związku, ale to pewnie nic nie znaczy


@prosty_banan: nawet na samym vikopie na mirko wyznaniach przynajmniej kilka razy w tygodniu jest wpis, że gość jest ma dziewczynę albo nawet żonę, a z seksem ostra lipa (
  • Odpowiedz
A o takowy naprawdę nie jest trudno - skoro mi się udało zarówno będąc w związku z "miłości" jak i bez zobowiązań z koleżanką, czy też na pierwszym spotkaniu z dziewczyną poznaną w barze to krwa nie uwierzę, że się nie da. Sam mam nędzny social skill i poziom "dynamiczności".


@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli jesteś Chadem i masz spaczony obraz rzeczywistości. Wypad z tagu!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kolejny raz odpowiadam na ewidentną zarzutkę, ale tylko dlatego, żeby uświadomić choć części użytkowników wykopu, dlaczego przygrywy korzystają z usług prostytutek.

Jaki jest sens chodzenia na prostytutki? Wyjaśni mi to ktoś?


Ja chciałem po prostu zobaczyć, jak to jest uprawiać seks z kobietą. Od wielu lat próbuję poznawać kobiety przez #badoo (dwa spotkania w ciągu kilku miesięcy), #tinder (1 match przez dwa tygodnie), #szybkierandki (tutaj lepiej, bo spotkałem się z kilkunastoma dziewczynami), ale brak mi umiejętności, by którąkolwiek z tych znajomości dociągnąć do łóżka. Dwa-trzy spotkania w kawiarni i koniec
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Fajnie, że podkreśliłeś "bo jej się podobasz". Serio. Czyli nie ukrywasz, że wygląd jest ważny, a wiesz co jeszcze? To, że może Ty masz wygląd i z Twoim jak to ująłeś nędznym social skillem i brkaiem dynamizmu potrafisz podrywać dziewczyny to na pewno masz inny atut.
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Ja mam 25 lat i dalej jestem podczłowiekiem (czyt. prawiczkiem). Nigdy nie wzbudziłem zainteresowania żadnej dziewczyny, mimo że zdarza mi się wychodzić z domu, ludzie mi mówią (albo o mnie gdy mnie nie ma) raczej pozytywne rzeczy. Umiem się ubrać, zadbać o siebie, nie mam alergii na mydło, a jakimś trafem to wszystko nie ma znaczenia, ciekawe czemu :)

Z kolei na dziwki też raczej mi się nie widzi
  • Odpowiedz
SilnaKaryna: Już mówię.
Jako 40 latek, który przez cale życie nie miał problemu z kobietami (żonaty) napisze tak:

1. Diva zrobi to co nie zawsze zrobi dziewczyna (żona) np Anal.
2. Jak zepsuje CI się silnik w aucie, to możesz samemu naprawiać, poprosić kolegę, lub pojechać do dobrego mechanika, tutaj jest podobnie,
francuz robiony przez profesjonalistkę jest doskonały, do tego glębokie gardło (nie każda dziewczyna to
  • Odpowiedz
Głębokiego gardła faktycznie większość dziewczyn nie potrafi robić


@AnonimoweMirkoWyznania: umie jakaś połowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież takie przyjmują nawet facetów pochodzących z nizin społecznych i pracujących na magazynach - jak takie coś może komukolwiek odpowiadać?


@AnonimoweMirkoWyznania: A Ty rozumiem jesteś z wyżyn tak ? xD Niech przyjmuje sobie kogo chce, #!$%@? mnie to boli
  • Odpowiedz