Wpis z mikrobloga

Czas na podsumowanie występów Filippo Inzaghiego w fut champions.
Jeszcze na wstępie załączam ankietę, jakiego następnego napastnika wielkiego AC Milan mam przetestować w nadchodzący weekend. Głosujcie kogo chcecie zobaczyć oraz plusujcie ten post, to za tydzień zawołam chętnych do podobnego postu ze statystykami.

Ogólnie rozegrałem nim 27 meczów w ten weekend (bilans 20-7). Recenzja Pippo będzie krótka, bo nie ma o czym tu się rozpisywać:
Plusy: strzały i wykończenie z prawej nogi
Minusy: wszystko pozostałe

Analizując całokształt, gość jest fatalny, a grałem z nim z przyjemnością tylko dlatego, że lubiłem go jako zawodnika w przeszłości. Tym zawodnikiem nie uciekniesz obrońcy, gdy otrzymasz podanie na dobieg, nie przejdziesz go dryblingiem, bo jest drewniany oraz nie utrzymasz się przy piłce, bo jest słaby fizycznie. Ma też duży problem z ustawieniem w ataku, ze względu na WR M/L. Ale przyznać trzeba, że jak otrzymuje podanie w polu karnym i piłkę ma prawej nodze, to praktycznie wszystko kończy bez problemu, czuć wysoko ocenione strzały. No ogólnie nie polecam, chyba że ktoś podobnie jak ja bardzo go lubi, to zachęcam do kupna i wyrobienia opinii.

Pippo w 27 meczach strzelił 26 bramek oraz zanotował 7 asyst, a jego średnia ocena na mecz wyniosła 8,33. Ale niestety nie strzelał regularnie. Bywały mecze, że przez 90 minut był kompletnie niewidoczny, a w następnym meczu strzelał 3 bramki.
W komentarzu wrzucam dokładne statystyki, wiem, że aktualnie statystyki jednego zawodnika nic nie dają, ale za tydzień, gdy przetestuje kolejnego zawodnika będzie można porównać jak Pippo wypada na tle innego, droższego gracza.

#fut #fifa20
Pobierz SpaVTiVi - Czas na podsumowanie występów Filippo Inzaghiego w fut champions. 
Jeszcz...
źródło: comment_15855848123GNAFfK7Qc3hDVHn0nl0Si.jpg

Jakiego napastnika kupić na następną ligę?

  • ANDRIY SHEVCHENKO (93) Moment 48.8% (42)
  • MARCO VAN BASTEN (94) Moment 51.2% (44)

Oddanych głosów: 86

  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Fajne podsumowanie.
U mnie w weekend shevchenko 88, stad ciekawi mnie jak ocenisz lepszą wersję.
Nie wiem na ile słabsze wersje są miarodajne, ale czuć że jest trochę drewniany, ma słaby refleks i balans - jak przyjęciem nie odskoczysz od przeciwnika to nie ma szans utrzymać piłki.
Za to odejście ma dobre, a uderzenie "spod kolana" petarda i to chyba jedyny sposób na grę - przyjęcie kierunkowe, nawet tyłem do bramki i