Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krupier: Myślę, że na pewno takim zachowaniem nikomu nie zaszkodzę. Co da Ci umycie rąk jeśli 10 minut wcześniej "brudnymi" rękoma przeglądałeś wykop na telefonie, który po ich umyciu zaczniesz znów dotykać lub przykładać do twarzy?

@Picowaty91:

Idąc tym tokiem myślenia to takie odkazanie też nie ma sensu bo wszystkich powierzchni nie odkazisz. ;)
  • Odpowiedz
@Krupier: Ale ja nie mówię o odkażaniu wszystkich powierzchni w jakimś maniakalnym szale. Od czasu do czasu dezynfekuję najczęściej dotykane powierzchnie w domu - klamki, włączniki świateł, piloty od telewizora. Telefon dezynfekuję zawsze po przyjściu do domu. Możesz uważać, że to przesada ale z pewnością w ten sposób nie zaszkodzę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Picowaty91: nie no, luzik, każdy ma swój sposób. Ja nic nie odkażam (jedynie w pracy), a odkąd się cała ta histeria zaczęła to zużyłem może 20 ml płynu dezynfekującego. ;)
  • Odpowiedz
Jak był wykop o zablokowaniu na allegro aukcji z maseczkami itp. bo za wysokie ceny to się wszyscy wkurzali, bo jak to tak można, wolny rynek, mogą sprzedawać po ile chcą bla bla. A teraz hurr durr, bo duża firma dała wysoką marżę na towarze? Eeee.
  • Odpowiedz
handlujecie tym płynem na komercyjnym rynku? To wyjaśnia dlaczego nie ma na stacjach, skoro z zyskiem sprzedajecie to sklepom.


@JohnMaxwell: Ludzie nauczcie się wreszcie, że cenę ustala rynek. Cena jest po to aby każdy nabywca mógł kupić, żeby ilość chętnych równała się ilości produktu. Orlen nie ma wpływu na cenę. Nikt nie ma. Liczy się tylko popyt i podaż. Jeżeli Orlen wystawia płyn na swoich stacjach po 49zł, to natychmiast
  • Odpowiedz
@slodziak: 9,99 za 250ml żelu to uczciwa cena - z przed epidemi takie były w sklepach. Mówimy o żelu nie płynie. Przypomnij sobie po ile kiedyś były buteleczki 50ml żelu.
  • Odpowiedz