Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Też zauważacie to niedbalstwo w ofertach #nieruchomosci ? Rzuty niedopasowane do wizualizacji często przedstawiające zupełnie inne metraże niż w ofercie. Opisy kopiuj wklej nie mające za wiele wspólnego ze szczegółami danej oferty. Nawet nie mówię tutaj o prywatnych ogloszeniach #janusze tylko komercyjnych biur pośredników dumnie reklamujące się w stopce takich belzebubów logiem. Jeżeli wystawiając ofertę mieszkaniowa nawet nie dbają o takie proste rzeczy w momencie kiedy kwoty przekraczają często 10-15 letnie oszczędności w miarę zamożnych ludzi to jak nazwać ten rynek jak nie patologia?
  • 5
  • Odpowiedz
@d4rkvn: Panie, dopiero co mieszkanie bez zdjęć brali z pocałowaniem ręki i jeszcze się licytowali o cenę. Nie oczekuj że te dzbany pośrednicy się nagle nauczą i będą mieli rigcz.
  • Odpowiedz
@d4rkvn: ostatnio byłem oglądać mieszkanie 50m^2 za 400tysięcy, blok z 1991. Znam ten blok, wiem, że remont balkonów byl rok temu. No, ale pytam się pośrednika a on mi odpowiada: "hehe no chyba z 6 lat temu". Na żadne pytanie nie odpowiedział, nawet czy mieszkanie ma księgę wieczystą. Po 10min wypalił "hehe on jest w sumie drugi raz na tym mieszkaniu, pierwszy raz był 30min temu z poprzednim oglądającym". I
  • Odpowiedz
@d4rkvn: Jakiś czas temu prowadziłem przed sądem sprawę mieszkaniową moich klientów. Kamienica w której mieszkają pochodzi z lat 40. Widać to w ksiedze wieczystej. Jakiś czas temu kamienicę wykupiła jakaś spółka krzak z Warszawy. Miesiąc temu widzę na otodom ogłoszenie sprzedaży mieszkania w tej kamienicy gdzie napisano że wbudowano ją w latach 60 - tych. Potencjalni kupcy przypadkiem przyszli porozmawiać nt budynku z moją klientką. Gdy dowiedzieli się że mieszka
  • Odpowiedz