Wpis z mikrobloga

@Yuutsu: Oceniam bardzo dobrze! Choć jestem z grupą z którą gramy wspólnie, ale taki AC na 3ds to głównie single grałem i było spoko! City Folk na Wii też grałem całkiem sam i polubiłem tą grę! Ogólnie dużo można robić, choć pierwsze dni to będą ciężkie, ale potem już wolna ręka ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yuutsu: ja gram tylko na singlu i nie narzekam :) z npc interakcję też są ciekawe. Wczoraj urodziny miał jeden z mieszkańców, dziś inny zaprosił mnie do zabawy w znalezienie skarbu.
Jedyne co mi szkoda to że wyczytałam że można mieć tylko 10 mieszkańców na wyspie wliczając siebie. Z dwójką zaczynasz, 3 już zaprosiłam i mieszkają... to połowa :( Już żałuję że nie więcej.

Organizacja wyspy jest ciekawa, gra fajnie dawkuje
@Yuutsu: Gram solo, nigdy w żadne Animal Crossing nie grałem. Podoba mi się.
Jeżeli budowanie czegoś z nieczego bez żadnego celu Cię kręci to będzie to spoko zakup ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gram solo, nigdy w żadne Animal Crossing nie grałem. Podoba mi się.

Jeżeli budowanie czegoś z nieczego bez żadnego celu Cię kręci to będzie to spoko zakup ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Yuutsu: To. Od 10 dni gram dzień w dzień, tylko solo. Z dnia na dzień jaram się coraz mocniej.
@Yuutsu: Multi jest słabe. Daje Ci jedynie możliwość szybszego zdobycia różnych przedmiotów odwiedzając sklepy innych graczy czy wymieniając się z nimi.
Dodatkowo możesz obmacać innym meble i zainspirowac sie ich pomysłami.
Samo multi jest rozwiązane w najgorszy możliwy sposób jaki widziałem. Nie ma losowych wysp na które można latać razem. A jak ktoś leci na wyspę na której jestes, to za każdym razem czekasz 2 minuty. jeśli zlatuje sie 7 graczy