Wpis z mikrobloga

Kochani, szukam chętnych do współpracy do nowoczesnego startupu Bitcoin System 2020, oferującego rewolucyjny system chłodzenia Danuta PRO do koparek #bitcoin przy jednoczesnym odzysku energii elektrycznej. Pilnie poszukiwany programista #solidity celem stworzenia rewolucyjnego tokenu DDAnuta, który będzie podstawą funkcjonowania całego ekosystemu dla chłodzenia Danuta PRO. Oczywiście tokeny będą wymienialne 1:1 na 20kg opakowanie karmy dla psów. Po przeprowadzeniu obecnych testów laboratoryjnych osiągneliśmy optymalizację energetyczną na poziomie 20kg karmy na tydzień. Według wstępnych badań analizujących wpływ podanego natężenia prądu na danutowy rower zauważyliśmy dalsze postępy w redukcji kosztów energetycznych. Wstępne wyniki sugerują nawet 20kg na miesiąc. Więc technologia jest obiecująca. Wszystkich chętnych do współpracy zapraszam na PW.

#kryptowaluty #heheszki #humorobrazkowy #ethereum
t.....n - Kochani, szukam chętnych do współpracy do nowoczesnego startupu Bitcoin Sys...

źródło: comment_1585576679GIbtyyG1T44yOHKJPvwK0W.jpg

Pobierz
  • 12
gowno w #!$%@?, jak przegrzejesz DDAnute to nie bedzie pedalowac. To jest od poczatku zle przemyslane


jeżeli zastosujesz termoizolację w postaci folii aluminiowej na głowie to zadziała pierwsza zasada termodynamiki , a wiadomo że przez głowę dużo temperatury ucieka , a jak jest dodatkowo pusta to nie ma zadnego oporu

poza tym koparki do bitcoina powinny byc nizej niz DDAnuta, cieplo powinno byc odprowadzane do gory


@cockosova: po to jest zastosowana
@theromanpolan: @theromanpolan: to juz lepiej jest umiescic na samym dole koparki, nad koparkami szklarnie z pomidorami i tam niech sie konwekcyjnie odprowadza cieplo, a DDAnuta niech robi za zasilanie pompy wody do podlewania pomidorow. Pompa ciepla ci sie bedzie przegrzewac i spadnie jej sprawnosc bo ci sie przegrzeja uzwojenia i wzrosnie rezystancja
znam HTML jak coś to pisz


@ajdasz: z tym że jak coś to płatność w tokenach DDAnuta

Śmiej się śmiej, ale ja też mam swojego tokena, forfuncoin.com , i udało mi się wykupić listing na brazylijskiej giełdzie, płacąc połowę w moich własnych tokenach