Wpis z mikrobloga

#przegryw

Dla większości (a w zasadzie niemal wszystkich) ludzi w moim wieku #s--s jest normalnym elementem życia, a nie czymś mitycznym i nieosiągalnym. A dla mnie tak - bo ja s--s znam tylko z filmów i z internetu. Nigdy tego nie robiłem ani nawet się do tego nie zbliżyłem. To jest coś dramatycznie niemożliwego do osiągnięcia. A mimo to niemal wszyscy to osiągnęli.

To dość zabawne, bo dla większości większym wyzwaniem i osiągnięciem byłaby podróż za granicę, np. do Azji - no to jest dla nich wyzwanie i coś trudnego do osiągnięcia. A s--s? Pfff, to mają od ręki. A u mnie jest odwrotnie zupełnie. Kupno czegoś, podróż, wygranie konkursu, zapracowanie na stypendium - spoko! Żaden problem! Ale s--s?! Toż to jakaś abstrakcja!
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PeknietaMorda: Chady najczęściej ze wszystkich angażują się w ONSy, czyli jednorazowe ruchanie, więc nabijają sobie regularnie liczbę wyruchanych panienek, a jednocześnie nabijają liczbę bolców różowym. I potem te różowe, które w młodości przeżywały z nimi przygody, szukają ustatkowania się i stałego związku. Ale to nie jest już związek z chadem. Więc ta różowa wiąże się z kimś, kto jej nie pociąga tak, jak chad, z którym kiedyś spała. Więc po
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: @PeknietaMorda: @mieszkamzmamusia: Dodam tylko, że w mojej opinii pójście na dziwki tylko dobiłoby nas. Płacić za coś, co 90% społeczeństwa ma za darmo. Z pożądania.

Oczywiście jeśli kogoś bardzo kusi, niech idzie. Wiem, jak człowiekowi bije w łeb z braku seksu. Tylko niech potem nie pisze, że diviarz jest facetem stuprocentowym. To nie jest normalność.
  • Odpowiedz
@Zabomen_2: dlatego, że obawiasz się, że mógłbyś jej nieusatysfakcjonować jak ktoś z przeszłości? Bo biorąc dziewicę takiego porównania nie będzie. Pytam bo wczoraj z kimś prowadziłem krótka wymianę zdań, zastanawiałem się o co kaman z tymi dziewicami, nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego to jest aż tak ważne a czasem mam wrażenie, że dla niektórych tutaj, to najważniejsze kryterium w wyborze kobiety.
  • Odpowiedz
@koleszka2000: "Mógłbyś ożenić się z dziewczyną, która była kiedyś w kinie z innym chłopakiem?"
"Wiesz co, chyba jednak nie dałbym rady".
Taki dialog cytowała Oriana Fallaci w reportażu na temat islamu. Z kraju, gdzie za nie-dziewictwo przed ślubem to jest kara śmierci. Kobieta ma być dziewicą i tyle. A s--s dopiero po ślubie

W naszym kręgu kulturowym jest "Maryja zawsze dziewica". Bo dziewictwo jest wartością. Dziewica jest lepsza od
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: Islam z jego wynaturzeniami i podwójna moralnością nie jest dla mnie żadnym punktem odniesienia. W ogóle żadna religia nie jest punktem odniesienia a mówię ci to jako osoba wierząca. Przeżyłem już trochę lat, próbowałem kobiet z obu stron barykady, z mojej perspektywy dziewictwo nie jest żadną wartością. Wartość to dla mnie coś więcej niż informacja o tym, czy ktoś już z kimś spał czy też może nie. Wartości to
  • Odpowiedz