Wpis z mikrobloga

Witam.
Obecnie uczę się języka JAVA po 8 godzin dziennie (nie liczę w ten czas przerw) i się zastanawiam czy jak np po 60 dniach od dzisiaj będę już miał około 500 godzin programowania w JAVA to czy mogę się ubiegać o pierwszą pracę jako Junior Java Developer.
Mieszkam w Warszawie więc myslę, że więcej ofert wchodzi w grę.
W maju składam papiery na Polsko-Japońską Akademie Techniczną.
Po tej całej pandemii mając 500h naprawdę wydajnej nauki (szybko mi to bardzo idzie - przyswajalność wiedzy) jakie wynagrodzenie mógłbym negocjować na start, żeby się wdrożyć w branżę? Chciałbym mieć chociaż te 5000 PLN netto.

  • 12
czy jak np po 60 dniach od dzisiaj będę już miał około 500 godzin programowania w JAVA to czy mogę się ubiegać o pierwszą pracę jako Junior Java Developer.


@xaro: pssst, możesz aplikować nawet spędzając 0 godzin, ci debile tego nie sprawdzają.

Sprawdzają za to, czy potrafisz pisać w Javie, i to ta umiejętność głownie wpływa na powodzenie w rekrutacji na entry-level.
@xaro: poucz się Javy na poziom jak do certyfikatu, zrób jakaś prosta apke, a później w ofertach poszukaj czego jeszcze potrzebuja i ogarnij z tego podstawy. I to powinno wystarczyć. pracę dostaniesz, ale lepiej dostać mniej kasy na pół roku/rok, i wziąć podwyżkę niż nie dostać pracy wcale. Nie wiem jakie stawki w Warszawie :) pozdro