Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Poniedziałek, 30 marca 2020. Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda. Słońce wstało dziś o 06:23. Świecić będzie 12 godzin i 55 minut, w zenicie znajdzie się o 12:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:18. Ciemna noc zapadnie o 20:38, ale gwiazd można wypatrywać od 19:54.
  • 26
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @algus @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong
Dzień dobry! Poniedziałek i zaraz koniec marca, kwiecień czas zaczynać. Smacznego i pysznej kawy oraz miłego dnia a takze wszystkiego dobrego na nadchodzący tydzień.
Mnie poranek przywitał śniegiem dzisiaj, co to się stanęło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @Tanczacy_paralityk @petla_sprzezenia:

Dzień dobry! Przed nami kłania się poniedziałek z nowym tygodniem. Motocykl wczoraj odpaliłem teraz w któryś dzień muszę zrobić wymianę oleju i filtra i można
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir i reszta :D
Dzień dobry, rozpoczynamy kolejny tydzień nauki zdalnej. Z każdym dniem mam coraz bardziej dosyć siedzenia w domu. Trzymajcie się na tej kwarantannie
@micke @algus @shitty_support @Sikorka2017 @TomTailor100 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Dioddy @wynalazek_one @wyinwidualizowany @AllGoesWrong @Tanczacy_paralityk: @bolorollo:
@Jurgen_Van_Beethoven: @rajjj: @unizony_czlonek: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @Pjotsze: @slabehaslo: @petla_sprzezenia:

Hej, wczoraj wiatr głowy urywał, a dzisiaj znowu piękna pogoda. Wiosna tak bardzo. Odpaliłam konsolę i przejechałam GP Belgii, drugie miejsce proszę państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłoby trzecie ale na ostatnim
@micke @algus @shitty_support @Sikorka2017 @TomTailor100 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Dioddy @wynalazek_one @wyinwidualizowany @AllGoesWrong @bolorollo:

@Jurgen_Van_Beethoven: @rajjj: @unizony_czlonek: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @Pjotsze: @slabehaslo: @petla_sprzezenia:
@Wejszlo:

Ahoj załoga!
Ciężki weekend za mną. Niby wolne, ale transport sam się nie zrobi. A dzisiaj od szóstej dalej szukam na giełdach czegokolwiek, ale chociaż Stefan sobie biega i pomaga w pracy. Takiego mam dzielnego pomocnika
źródło: comment_1585552760UG7XBxkF55bnLpCrAOsS28.jpg
@micke: @TomTailor100 @Wejszlo: @Sikorka2017: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: i reszta ()

Hejo! Wczoraj wieczorem popadał śnieg i nad ranem było bardzo fajnie biało.Zapowiada się kolejny piękny słoneczny dzień. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wczoraj cały dzień przegrałem w Mororsport Manager Online, dzisiaj mam
@AllGoesWrong: @Tanczacy_paralityk: @Wejszlo: @Dioddy: @TomTailor100: @unizony_czlonek: @petla_sprzezenia: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @Pjotsze: @Dziesion: @algus: @Richtig_Piwosz:

Ahoj wszystkim! Sorka za brak wołania dziś. Ogólnie wiem co się dzieje i nie bardzo jestem w stanie cokolwiek z tym zrobić. Mój hosting na którym chodzi "bot" jest mega obciążony, Wypok też dostaje w 4 litery z rana. Efekt jest taki że wpisy się #!$%@?ą,
@micke: @Dziesion: @wynalazek_one: @Pjotsze: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @unizony_czlonek: @TomTailor100: @Dioddy: @Wejszlo: @AllGoesWrong: @MalaGlupiaMiejscowosc01

Praca! Praca! Praca! Ludzie zapominają wyciszać mikrofon i dzięki temu miałam okazję posłuchać kilku wizyt w kiblu moich współpracowników. Calutki proces, od spuszczenia gaci po spłukiwanie wody. Oprócz tego była również seria odpalania ekspresów do kawy, dzieci próbujących zdobyć uwagę rodziców, parę przekleństw, telenowele puszczone w tle i opinie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@micke: dzień dobry. Czas letni to jest to, co tygryski lubią. Kurde, to jest życie, muwje ci zjomeg, 19 i jeszcze słońce świeci, nie to co w tych lewadzgih państwach bez zmiany czasu hehe.
Nie no, a tak zupełnie serio - krótki weekend, brak okazji do napisania od paru dni czegoś sensownego (praca!) i tak wyszło.
Generalnie praca po zmianie mi się nie dłuży, sam nawet nie zauważam, jak upływa czas.