Wpis z mikrobloga

@masz_fajne_donice: Gniję z Ciebie gościu, bo #!$%@? się do mnie, a nie masz pojęcia ile państwowej kasy taki JAnusz potrafi zdefraudowac na dotacjach, czy np refundacjach z NFZ, jak bierze najdrozszy towar po zawyzonej cenie za ktore pozniej nfz czyli my wszyscy placimy xD
A po drugie, jesli juz tak Cie dupa piecze o to L$, to mozesz uznac, że idą na to tylko moje podatki, ja jako antynatalista nie mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkel_bialkov: a co mnie to obchodzi? Ja muszę płacić podatki na 500+ za wasze bachory, muszę tak samo opłacac jakies szkoły ze swoich podatków, a jako anynatalista wcale nie mam na to ochoty bo mnie one zupelnie nie interesuja. Gdybym mial taka mozliwośc, to cala kase z moich podatkow przekazalbym OPowi, zeby mogl sobie pobimbac na L4 te pół roku, tylko dla czystego bolu dupy wykopkow xD

@Glikol_Propylenowy: no ale
@hiro95: Jak widzę niektóre komentarze to mnie krew zalewa, już widzę jak wykopki pracują ciężko i znają się na prawie pracy :D Ja #!$%@?, dzbanoza do potęgi. "IDZ NA L4 NA DWIESCIE LAT, NIECH JANUSZ MA ZA SWOJE" haha